Quote (TresholdOfUniverse @ May 10 2012 09:02am)
megnezem mindenkeppen
az a baj h egymasra epul az egesz szamitas, es ha a kozepen elrontod, akkor a vegeig rossz az osszes eredmeny.
de ha nem ad meg ket pontot arra, h a maradek 7328232918 szamitasnak is tudtam a modjat, csak a kozepen elbasztam, akkor igen nagyon merges leszek
én azt nézném meg, ahogy fegyveresen bemész a tanszékre