Quote (Vismajor @ Jul 28 2011 03:01pm)
Ez sztem akkor fog eldőlni, amikor pontosan tudjuk, h kijön a játék. Mivel nem mindenki engedheti magának, hogy kipengessen csak úgy 12k-t, vagy ideje nem lesz, így fixálni sem lehet a csapatokat. Én mindenféleképpen kerítek rá pénzt, és első nap ott fogok állni a cd galaxysban (:D) de az is lehet, hogy meghalok, vagy elutazom vmerre pont akkor, szal dno lol.
a 2 másodperces hadviselt sátrammal fogok a bolt előtt állni, utána meg hazateleportálok/kocsival hazavitetetem magam hogy elsők közt játszhassak
ezt várom már mióta :c