d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13873883893903914114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 07:01am
Quote (sylke @ Jul 28 2011 01:48pm)
mindenki wd lesz :c
btw gondolkodtatok már azon, hogy milyen teammel fogtok menni (ugy értem hogy ki az a +3 ember akivel elkezded a gémet)


Ez sztem akkor fog eldőlni, amikor pontosan tudjuk, h kijön a játék. Mivel nem mindenki engedheti magának, hogy kipengessen csak úgy 12k-t, vagy ideje nem lesz, így fixálni sem lehet a csapatokat. Én mindenféleképpen kerítek rá pénzt, és első nap ott fogok állni a cd galaxysban (:D) de az is lehet, hogy meghalok, vagy elutazom vmerre pont akkor, szal dno lol.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 07:03am
Quote (Vismajor @ Jul 28 2011 03:01pm)
Ez sztem akkor fog eldőlni, amikor pontosan tudjuk, h kijön a játék. Mivel nem mindenki engedheti magának, hogy kipengessen csak úgy 12k-t, vagy ideje nem lesz, így fixálni sem lehet a csapatokat. Én mindenféleképpen kerítek rá pénzt, és első nap ott fogok állni a cd galaxysban (:D) de az is lehet, hogy meghalok, vagy elutazom vmerre pont akkor, szal dno lol.


a 2 másodperces hadviselt sátrammal fogok a bolt előtt állni, utána meg hazateleportálok/kocsival hazavitetetem magam hogy elsők közt játszhassak :drool:
ezt várom már mióta :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 07:03am
Quote (Vismajor @ Jul 28 2011 01:01pm)
Ez sztem akkor fog eldőlni, amikor pontosan tudjuk, h kijön a játék. Mivel nem mindenki engedheti magának, hogy kipengessen csak úgy 12k-t, vagy ideje nem lesz, így fixálni sem lehet a csapatokat. Én mindenféleképpen kerítek rá pénzt, és első nap ott fogok állni a cd galaxysban (:D) de az is lehet, hogy meghalok, vagy elutazom vmerre pont akkor, szal dno lol.


blizzard store >>>
de amugy nemsokára béta
arra is lehet ám tervezni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 07:05am
Quote (sylke @ Jul 28 2011 02:03pm)
blizzard store >>>
de amugy nemsokára béta
arra is lehet ám tervezni


tényleg, megyek is és regisztálok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 07:06am
Quote (sylke @ Jul 28 2011 03:03pm)
blizzard store >>>
de amugy nemsokára béta
arra is lehet ám tervezni


nekem elvileg lesz kulcsom mert valami grafikai pályázatot beküldtem :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 07:09am
Quote (cowding @ Jul 28 2011 01:06pm)
nekem elvileg lesz kulcsom mert valami grafikai pályázatot beküldtem :D


mivan?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 07:11am
Quote (Vismajor @ Jul 28 2011 02:05pm)
tényleg, megyek is és regisztálok


mindkét mail címem foglalt
az gz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 07:22am
Gecijó... már regisztráltam battle.netre letöltés miatt, és a két d2-t töltöttem le, szal azokkal már nem regisztrálhatok újra. viszont az orig accountomhoz meg elfelejtettema jelszót, mert ált. minden hova ugyanaz, de itt kritériumokat állított fel, szal mást kellett beírni. De az pass recovery meg nem megy mert nem a secret questionra krédez rá(nyomorék, akkor minek vna?) hanem, hogy mit írta be last és first namenek, oda meg akármi kerülhetett....faszkivan
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 28 2011 07:41am
Quote (Vismajor @ 28 Jul 2011 15:22)
Gecijó... már regisztráltam battle.netre letöltés miatt, és a két d2-t töltöttem le, szal azokkal már nem regisztrálhatok újra. viszont az orig accountomhoz meg elfelejtettema  jelszót, mert ált. minden hova ugyanaz, de itt kritériumokat állított fel, szal mást kellett beírni. De az pass recovery meg nem megy mert nem a secret questionra krédez rá(nyomorék, akkor minek vna?) hanem, hogy mit írta be last és first namenek, oda meg akármi kerülhetett....faszkivan


ha a valódi neved adtad volna meg, akkor a személyi igazolványoddal visszakaphatnád.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 07:55am
Quote (sylke @ Jul 28 2011 03:09pm)
mivan?


Volt egy blizzardos pályázat, diablo 3 artworkot kellett csinálni, és ha igényes (nem paintbe berakott 3 pálcikaember) hanem látszik, hogy benne van 1-2 óra munkád akkor garantálják a béta kulcsot.
Haverom grafikus, számítógépes játékokhoz rajzol textúrát és karaktereket én mindkettőnknek csinált 1-1 szépen megrajzold karaktert, amit külön-külön beküldtünk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13873883893903914114Next
Closed New Topic New Poll