Quote (Fej @ Oct 10 2014 10:13am)
meg mondjuk mert a nok fele annyira se tudak egyutt mukodni / dolgozni egymassal mint a ferfiak
nem is nekik kéne, hanem főnökként a férfiakkal elvégeztetni a munkát :o)
de mondjuk ja - országok vezetői nők lennének és nem jönnének ki egymással menne a hajtépés :XD
ergo sok probléma nem lenne, ellenben lenne helyette másmien
tipikus élet. betömsz direkt két lyukat jo alaposan mert tudod, hogy onnan jönne a szar; három másikon jön helyette - gyorsan betömöd az éppen ömlös lyukakat; elkezd alulrol törni fel a szar, etc
sehogy sem jo, minden szar, ezért is undorito ez az egész világ
szemét élet