d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1387738783879388038815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2014 01:10am
Vegre itt a pentek
Elso nap amikir bent van a teamembol meg valaki :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2014 01:18am
Futottam ~10 metert a buszhoz es kifulladtam
De legalabb ket 10/10 jailbait ul velem szemben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 01:30am
Én élnék matriarchalisban, ha Emma lenne a Queen :o)


Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 10 2014 01:35am
Quote (xGurke @ Oct 10 2014 09:18am)
Futottam ~10 metert a buszhoz es kifulladtam
De legalabb ket 10/10 jailbait ul velem szemben


Miert postolgatsz ubi
Figyelemhianyos vagy¿)))
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 10 2014 03:31am
Quote (josheide @ 10 Oct 2014 08:07)
Amugy ahogy egyre tobbet olvasok a temaban egyre tobbet agyalok azon hogy akkor is ilyen elbaszott vilagban elnenk-e ha matriarchalis tarsadalom alakult volna ki.

De nem tudom, mert nincs ra pelda sehol max kis torzsi tarsadalmakban.


fejtsd ki kerlek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2014 03:36am
Quote (josheide @ 10 Oct 2014 08:07)
Amugy ahogy egyre tobbet olvasok a temaban egyre tobbet agyalok azon hogy akkor is ilyen elbaszott vilagban elnenk-e ha matriarchalis tarsadalom alakult volna ki.

De nem tudom, mert nincs ra pelda sehol max kis torzsi tarsadalmakban.


valoszinuleg semmi kulonbseg nem lenne a helyzet kozott, csak kicsit mas lenne a tarsadalmi felosztas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 03:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 10 2014 09:36am)
valoszinuleg semmi kulonbseg nem lenne a helyzet kozott, csak kicsit mas lenne a tarsadalmi felosztas


legalábbis ha a "minden ember büdöset szarik" elméletből indulunk ki
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 10 2014 04:05am
Quote (josheide @ Oct 10 2014 09:07am)
Amugy ahogy egyre tobbet olvasok a temaban egyre tobbet agyalok azon hogy akkor is ilyen elbaszott vilagban elnenk-e ha matriarchalis tarsadalom alakult volna ki.

De nem tudom, mert nincs ra pelda sehol max kis torzsi tarsadalmakban.


Ez amugy elegge alaptalan feltetelezes. Nem veletlenul eltunk nem abban...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 04:11am
Quote (tevetavamultija @ Oct 10 2014 10:05am)
Ez amugy elegge alaptalan feltetelezes. Nem veletlenul eltunk nem abban...


azert eltunk nem abban mert a nők nem bírták megverni a ferfiakat
ami nem azt jelenti hogy rosszabb lett volna

emiatt van ez a kinek nagyobb a fasza mégtöbb pénz mégtöbb hatalom attol vagy ember
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2014 04:13am
Quote (Senee @ 10 Oct 2014 11:11)
azert eltunk nem abban mert a nők nem bírták megverni a ferfiakat
ami nem azt jelenti hogy rosszabb lett volna

emiatt van ez a kinek nagyobb a fasza mégtöbb pénz mégtöbb hatalom attol vagy ember


meg mondjuk mert a nok fele annyira se tudak egyutt mukodni / dolgozni egymassal mint a ferfiak

Go Back To Magyar Topic List
Prev1387738783879388038815001Next
Closed New Topic New Poll