Quote (TuskesVanek @ 10 Oct 2014 08:01)

a csajok a bányában dolgoznak
Amugy ahogy egyre tobbet olvasok a temaban egyre tobbet agyalok azon hogy akkor is ilyen elbaszott vilagban elnenk-e ha matriarchalis tarsadalom alakult volna ki.
De nem tudom, mert nincs ra pelda sehol max kis torzsi tarsadalmakban.