d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1386938703871387238735001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 03:30am
Quote (Senee @ Oct 9 2014 08:43am)
“A test annyira túlsúlyos volt, hogy a zsírja egyszerűen kifolyt”
Az elszabadult zsír lángra kapott, és felgyújtotta a tetőt.

http://444.hu/2014/10/09/kigyulladt-a-krematorium-a-227-kilos-holttesttol/


mintha magadat látnád MI
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 9 2014 03:42am
Quote (Senee @ 9 Oct 2014 09:43)
“A test annyira túlsúlyos volt, hogy a zsírja egyszerűen kifolyt”
Az elszabadult zsír lángra kapott, és felgyújtotta a tetőt.

http://444.hu/2014/10/09/kigyulladt-a-krematorium-a-227-kilos-holttesttol/


Ezt nevezem zsírégetésnek! Lól
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 9 2014 03:54am
1 hét és uj borderlands :drool:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 04:27am
gurke reportolhatná ricingert, mert ellopta az aváját
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 9 2014 04:29am
Quote (RRC @ Oct 9 2014 11:27am)
gurke reportolhatná ricingert, mert ellopta az aváját


Ha valaki reportolja tegye hozza azt is hogy az en sigemet is lopta mar, amit leszededtek vele.

This post was edited by Karan2_Returned on Oct 9 2014 04:29am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 04:29am
vagy esetleg hasznalhatnatok a post blockert es eszre se vennetek epp mit csinal.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 04:29am
Quote (RRC @ Oct 9 2014 11:27am)
gurke reportolhatná ricingert, mert ellopta az aváját


Quote (Karan2_Returned @ Oct 9 2014 11:29am)
Ha valaki reportolja tegye hozza azt is hogy az en sigemet is lopta mar.


mint az oviba, pistike ellopta a babámat :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 9 2014 04:51am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 11:29)
mint az oviba, pistike ellopta a babámat :D


azért elég gáz, ha valaki vesz egy sig/ava kombót több száz fg-ért, vagy órákat tölt ps előtt, hogy megcsinálja és jön valaki aki engedély nélkül lenyúlja
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 04:59am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 9 2014 11:51am)
azért elég gáz, ha valaki vesz egy sig/ava kombót több száz fg-ért, vagy órákat tölt ps előtt, hogy megcsinálja és jön valaki aki engedély nélkül lenyúlja


jó, ebben van valami

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 05:02am
Quote (Ghostmasterq @ 9 Oct 2014 11:51)
azért elég gáz, ha valaki vesz egy sig/ava kombót több száz fg-ért, vagy órákat tölt ps előtt, hogy megcsinálja és jön valaki aki engedély nélkül lenyúlja


vaneknak nem tudom minek próbálsz meg elmagyarázni bármit is, értelmi fogyatékos a srác, úgyse fogja fel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1386938703871387238735001Next
Closed New Topic New Poll