Quote (Antarai @ Sep 7 2022 01:38pm)
Lajkolom osztom sharelem
Thx!
Osszátok minél többen, tegyétek fel a Blizzard fórumokra.
Szeretném, ha ez a csodálatos játék végre megfelelne a 21. századi elvárásoknak!
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 7 2022 01:15pm)
igazan nincs mit
Közben rájöttem, hogy pár fontos dolog még kimaradt:
Ötszörös inventory méret és infinite stash tab - hogy ne kelljen gondolkozni azon, mit szeretnénk megtartani.
Blizzard shopban esetleg lehetne egy automule applikáció, ami előre definiált paraméterek alapján osztja szét a stash tabokban a nálad lévő itemeket, gemeket, rúnákat.
+ ami még eszembe jutott, hogy Vendoroknál is lehetne refresh gomb, így sokkal gyorsabban ki lehetne farmolni pl. a 6 LS clawokat vagy a 100 life 4 sox armorokat.