☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
386
387
388
389
390
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728387
Replies: 50000
Track Topic
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#3871
May 9 2012 02:19am
Quote (beni @ May 9 2012 09:15am)
nem lesz így TT, de ne bánkódj...
majd én megkapom
kitagadunk.
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#3872
May 9 2012 02:27am
Quote (beni @ May 9 2012 10:15am)
nem lesz így TT, de ne bánkódj...
majd én megkapom
te biztosan
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3873
May 9 2012 05:49am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 9 2012 09:19am)
kitagadunk.
jó nindzsaként beépülök a rendszerbe és belülről rágom szét tartópilléreit
Quote (meatyowllegs @ May 9 2012 09:27am)
te biztosan
jól esik a támogatás
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#3874
May 9 2012 11:26pm
tfw pia miatt lefekszel 11kor, fél 7kor felkelsz és nem bírsz visszaaludni
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#3875
May 9 2012 11:27pm
Quote (daneeka10 @ May 10 2012 06:26am)
tfw pia miatt lefekszel 11kor, fél 7kor felkelsz és nem bírsz visszaaludni
tfw 4kor kelsz és azóta tanulsz
fak u imdeth
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#3876
May 9 2012 11:37pm
Quote (jarabekg @ May 10 2012 06:27am)
tfw 4kor kelsz és azóta tanulsz
fak u imdeth
pótlási hét van bme-n? valamikor ismertem azt az érzést
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#3877
May 9 2012 11:37pm
Quote (daneeka10 @ May 10 2012 06:37am)
pótlási hét van bme-n? valamikor ismertem azt az érzést
utolsó hét
jövőhét a pótlási
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#3878
May 9 2012 11:46pm
Quote (jarabekg @ May 10 2012 06:37am)
utolsó hét
jövőhét a pótlási
itt most van
egész hetem abból állt eddig, hogy dél körül elkezdtem inni a suliban azt estig ittam vagy elmentem gyúrni
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#3879
May 10 2012 12:32am
tfw most pont így nézek ki, még a szemem is pont olyan, szétbasztam valahogy a cigifüst + 3 napig kontaktlencsébe alvás kombóval
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#3880
May 10 2012 01:25am
Quote (daneeka10 @ May 10 2012 06:37am)
pótlási hét van bme-n? valamikor ismertem azt az érzést
te sosem ismertél olyan érzéseket amikben bennevolt a tanulás
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
386
387
388
389
390
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact