d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13863873883893904114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 28 2011 06:28am
Quote (Rezs @ Jul 28 2011 01:23pm)
pedig meg iden kijon szerintem, legkesobb jovo ev eleje
szoval FUCKYEAHASFKSDGS :D


futhatna okostelefonon is

akkor nem lenne életem még a metron se
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jul 28 2011 06:29am
Quote (beni @ 28 Jul 2011 14:28)
futhatna okostelefonon is

akkor nem lenne életem még a metron se


de te sosem fogsz okostelefont venni, mert allandoan kijon 1 ujabb mire raszanod magad
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 06:30am
Quote (beni @ Jul 28 2011 12:28pm)
futhatna okostelefonon is

akkor nem lenne életem még a metron se


nekem az a szekreny kellene, amit postoltal nemreg care topicba, oda beulnek es ki sem jonnek napokig
nincs mar meg az a kep? :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 06:34am
Quote (Rezs @ Jul 28 2011 02:30pm)
nekem az a szekreny kellene, amit postoltal nemreg care topicba, oda beulnek es ki sem jonnek napokig
nincs mar meg az a kep? :D


http://istenbizony.hu/2011/05/titkos-hely-katt-a-kepre/#more-12938
4 másodperc volt kiguglizni via : " szekrényben titkos pc "

This post was edited by cowding on Jul 28 2011 06:34am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 28 2011 06:34am
Quote (vtibor @ Jul 28 2011 01:29pm)
de te sosem fogsz okostelefont venni, mert allandoan kijon 1 ujabb mire raszanod magad


legalább olcsón megúszom
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 06:35am
Quote (beni @ Jul 28 2011 02:28pm)
futhatna okostelefonon is

akkor nem lenne életem még a metron se


kurvagyorsan 1 es alá menne a tanulmányi átlagom 4-5 ről
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 06:40am
Quote (cowding @ Jul 28 2011 12:34pm)
http://istenbizony.hu/2011/05/titkos-hely-katt-a-kepre/#more-12938
4 másodperc volt kiguglizni via : " szekrényben titkos pc "


köszi

mostmar 100% hogy wizardot kezdek

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MbsODnb1VYo
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 06:46am
Quote (Rezs @ Jul 28 2011 02:40pm)


szívesen :)

Én ez leszek:
http://www.youtube.com/watch?v=jPwHNaMBqFE&feature=relmfu
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 06:48am
Quote (cowding @ Jul 28 2011 12:46pm)


mindenki wd lesz :c
btw gondolkodtatok már azon, hogy milyen teammel fogtok menni (ugy értem hogy ki az a +3 ember akivel elkezded a gémet)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 06:51am
Quote (Rezs @ Jul 28 2011 01:40pm)


uh, nagyon bejön a demon hunternek a nyilas varázslatai. Egymáshoz láncolja a csontikat, omfg
És tud cigánykereket vetni :d epic win
Go Back To Magyar Topic List
Prev13863873883893904114Next
Closed New Topic New Poll