Quote (Baleee @ Oct 8 2014 07:39pm)
Amugy meg batyam is egy magyar szinesztol berelt lakast regen majdnem a szomszedban. Elso volt, mielottt bekoltozott, hogy zarat cserelt.
Egy, hogy elotta aki ott lakott, kitudja megmaradt-e a kulcsa, ketto, o cuccai vannak ott, oda mas ne jarkaljon be, csak aki ott lakik. Ez milyen faszom dolog mar, hogy foberlo ha nem lakik ott random bejarkal...
van egy lakasom(illetve egy lakas aminek az ugyeit en intezem, a csalade), es elozo evben ugy volt kiadva h nem voltam itt
nyilvan nem jovok ide bejelentes nelkul, de az elkepzelhetetlen h az alberlonek legyen csak kulcsa a lakashoz. csotores, beazas, hullaszagra panaszkodo szomszedok etc.
nyilvan minden berlo kozott kulcsot cserelek, es olyan zar is van az ajton amihez csak nekem van kulcsom