d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1386638673868386938705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 12:36pm
Quote (GoreKnight9 @ Oct 8 2014 06:28pm)


oké, hogy a velvet meg a 444 rákkal töltött rákos rák, de a nőklapja cafe-ig ne ereszkedjünk már le konyorgom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 8 2014 12:39pm
Amugy meg batyam is egy magyar szinesztol berelt lakast regen majdnem a szomszedban. Elso volt, mielottt bekoltozott, hogy zarat cserelt.
Egy, hogy elotta aki ott lakott, kitudja megmaradt-e a kulcsa, ketto, o cuccai vannak ott, oda mas ne jarkaljon be, csak aki ott lakik. Ez milyen faszom dolog mar, hogy foberlo ha nem lakik ott random bejarkal...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 8 2014 12:50pm
Quote (Baleee @ 8 Oct 2014 20:39)
Amugy meg batyam is egy magyar szinesztol berelt lakast regen majdnem a szomszedban. Elso volt, mielottt bekoltozott, hogy zarat cserelt.
Egy, hogy elotta aki ott lakott, kitudja megmaradt-e a kulcsa, ketto, o cuccai vannak ott, oda mas ne jarkaljon be, csak aki ott lakik. Ez milyen faszom dolog mar, hogy foberlo ha nem lakik ott random bejarkal...


Én Müller Pétertől béreltem anno. Bár ez nem az író volt, hanem csak egyezett a nevük.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 8 2014 12:52pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Oct 2014 20:50)
Én Müller Pétertől béreltem anno. Bár ez nem az író volt, hanem csak egyezett a nevük.


En sem nehezmenyezem, hogy ha majd kiadom a lakasunk, a lako lecsereli a zarat, szive-joga.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 12:57pm
Quote (xGurke @ 8 Oct 2014 20:36)
oké, hogy a velvet meg a 444 rákkal töltött rákos rák, de a nőklapja cafe-ig ne ereszkedjünk már le konyorgom


1 csaj linkelte fbn
:c
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 8 2014 01:13pm
Quote (Baleee @ Oct 8 2014 07:39pm)
Amugy meg batyam is egy magyar szinesztol berelt lakast regen majdnem a szomszedban. Elso volt, mielottt bekoltozott, hogy zarat cserelt.
Egy, hogy elotta aki ott lakott, kitudja megmaradt-e a kulcsa, ketto, o cuccai vannak ott, oda mas ne jarkaljon be, csak aki ott lakik. Ez milyen faszom dolog mar, hogy foberlo ha nem lakik ott random bejarkal...


van egy lakasom(illetve egy lakas aminek az ugyeit en intezem, a csalade), es elozo evben ugy volt kiadva h nem voltam itt

nyilvan nem jovok ide bejelentes nelkul, de az elkepzelhetetlen h az alberlonek legyen csak kulcsa a lakashoz. csotores, beazas, hullaszagra panaszkodo szomszedok etc.

nyilvan minden berlo kozott kulcsot cserelek, es olyan zar is van az ajton amihez csak nekem van kulcsom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 8 2014 01:34pm
Otthon felejtettem a telefonomat es rajöttem hogy telefonfüggö vagyok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 03:22pm
popcornt eszek mert nincs itthon más, magas élet
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 8 2014 03:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Oct 2014 22:22)
popcornt eszek mert nincs itthon más, magas élet


ezt a feelt most nagyon át tudom érezni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1386638673868386938705001Next
Closed New Topic New Poll