Quote (TuskesVanek @ Oct 8 2014 06:42pm)
én emlékszem, hogy a bátyáimnál is az volt, hogy pár helyet azért utasítottak vissza, mert a főbérlő nem volt hajlandó új zárat csináltatni, meg ofc akkor akart felmenni ellenőrizni őket, amikor épp kedve volt
ilyen helyekre csak a hülye költözik be xD
Engem nem zavar ha feljon

Ki a faszt erdekel, akkor jon amikor akar