d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1386538663867386838695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 8 2014 10:56am
https://www.youtube.com/watch?v=aN8gUjHz5Ys&list=UUEwBDGZiAQIZL3AEf8VNbdQ

csak úgy elhozzák a bicikliket?

jó mondjuk ennek a videónak az eleje jó :D
https://www.youtube.com/watch?v=vaWEpdaDXJ8&list=UUEwBDGZiAQIZL3AEf8VNbdQ

This post was edited by Anarkin on Oct 8 2014 11:06am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:00am
Quote (TuskesVanek @ Oct 8 2014 06:42pm)
én emlékszem, hogy a bátyáimnál is az volt, hogy pár helyet azért utasítottak vissza, mert a főbérlő nem volt hajlandó új zárat csináltatni, meg ofc akkor akart felmenni ellenőrizni őket, amikor épp kedve volt

ilyen helyekre csak a hülye költözik be xD


Engem nem zavar ha feljon :unsure:
Ki a faszt erdekel, akkor jon amikor akar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:14am
lejött a shadows of mordor, megvan a mai esti program :P
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:17am
Gyere ts peter
En is jaccok azzal neha)))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:18am
Quote (tevetavamultija @ 8 Oct 2014 19:17)
Gyere ts peter
En is jaccok azzal neha)))


amikor felhivsz tsre mindig beszélek hozzád, te meg dotázol és hozzám se szólsz
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:22am
Quote (RRC @ Oct 8 2014 07:18pm)
amikor felhivsz tsre mindig beszélek hozzád, te meg dotázol és hozzám se szólsz


Brb
Ujrainditom a gepet
Ne menj le
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2014 11:50am
én meg nem irom le hogy nálunk ki a föbérlö mer mindenki jelly mad lenne
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 8 2014 11:55am
Quote (sylke @ 8 Oct 2014 18:50)
én meg nem irom le hogy nálunk ki a föbérlö mer mindenki jelly mad lenne


breaking
syl bekoltozott a patrik kastely pincejebe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 8 2014 11:57am
Quote (Rawen @ 8 Oct 2014 18:00)
legjobb, a tulajdonos se tud bejönni legalább


Ha nem lakik ott a tulakdonoa, ne is jojjon be bazdmeg.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2014 11:58am
Quote (josheide @ 8 Oct 2014 19:55)
breaking
syl bekoltozott a patrik kastely pincejebe


sajnos nem
akkor tarkon tudnám baszni minden hc halál után
Go Back To Magyar Topic List
Prev1386538663867386838695001Next
Closed New Topic New Poll