Quote (tevetavamultija @ Oct 8 2014 04:55pm)
Persze
Gondolom mindenki ezt csinalna egy alberletben
Quote (Rawen @ Oct 8 2014 05:00pm)
legjobb, a tulajdonos se tud bejönni legalább
10/10 postok, sírok a röhögéstől xD
mi van ha az előző lakó csináltatott másolatot a kulcsról és később visszajön kirámolni a kecót...
jobb helyeken, pl. ahova a bátyáim költöztek az volt az alap, hogy a főbérlő új zárat szereltetett be, egy kulcsot megtartott, a többit pedig odaadta, ráadásul a költségét is ő állta
szóval ghostbuster kérjen új zárat, ez a minimum
