d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1386438653866386738685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 8 2014 10:27am
Egy normális albérletnél, az átvételre viszel egy zárbetétet és cserélitek azt a tiedre.

A törvény szerint a tulajdonos sem jöhet be az engedélyed nélkül, szóval kulcsa sem kell legyen.
Max lezárt borítékban kaphat, amit bontatlanul kell visszaadnia, betörésnél bemutatnia a rendőrségen.

Szobánál ugyanez a szobára vonatkoztatva.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 10:31am
Quote (tevetavamultija @ Oct 8 2014 04:55pm)
Persze
Gondolom mindenki ezt csinalna egy alberletben


Quote (Rawen @ Oct 8 2014 05:00pm)
legjobb, a tulajdonos se tud bejönni legalább


10/10 postok, sírok a röhögéstől xD

mi van ha az előző lakó csináltatott másolatot a kulcsról és később visszajön kirámolni a kecót...

jobb helyeken, pl. ahova a bátyáim költöztek az volt az alap, hogy a főbérlő új zárat szereltetett be, egy kulcsot megtartott, a többit pedig odaadta, ráadásul a költségét is ő állta

szóval ghostbuster kérjen új zárat, ez a minimum :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 10:33am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 8 2014 06:27pm)
Egy normális albérletnél, az átvételre viszel egy zárbetétet és cserélitek azt a tiedre.

A törvény szerint a tulajdonos sem jöhet be az engedélyed nélkül, szóval kulcsa sem kell legyen.
Max lezárt borítékban kaphat, amit bontatlanul kell visszaadnia, betörésnél bemutatnia a rendőrségen.

Szobánál ugyanez a szobára vonatkoztatva.


Egyszer nem volt ilyen kb amirol tudok
Gondolom ha tobben vannak mind a 3alberlo mindenki egy-egy zarral erkezik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 8 2014 10:35am
Quote (TuskesVanek @ 8 Oct 2014 18:31)
10/10 postok, sírok a röhögéstől xD

mi van ha az előző lakó csináltatott másolatot a kulcsról és később visszajön kirámolni a kecót...

jobb helyeken, pl. ahova a bátyáim költöztek az volt az alap, hogy a főbérlő új zárat szereltetett be, egy kulcsot megtartott, a többit pedig odaadta, ráadásul a költségét is ő állta

szóval ghostbuster kérjen új zárat, ez a minimum :D


A főbérlőnek sem kell adni, max olyan módon, hogy csak vészhelyzetben használhassa.
Amúgy pedig igazolni kell tudnia, hogy nem használta. (leragasztott boríték aláírva a hajtásokon keresztül, lefotózva például)

A lakáshoz csak az ottélőknek kell kulcs.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 8 2014 10:40am
Quote (tevetavamultija @ 8 Oct 2014 18:33)
Egyszer nem volt ilyen kb amirol tudok
Gondolom ha tobben vannak mind a 3alberlo mindenki egy-egy zarral erkezik


Ha többen bérlitek, akkor nyilván rajtatok áll, de a szobára akkor is vonatkozik. A tulajdonosnak akkor sem jár kulcs. (hacsak nem lakik ott)

Persze a kis taknyos diákokkal bármit meg lehet tenni. De ki az a retardált, aki a rendes lakásához kulcsot ad másnak, oda ahol mindene van. Nem csak 1heti ruhája, mint egy egyetemistának.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 10:42am
Quote (tevetavamultija @ Oct 8 2014 05:33pm)
Egyszer nem volt ilyen kb amirol tudok
Gondolom ha tobben vannak mind a 3alberlo mindenki egy-egy zarral erkezik


én emlékszem, hogy a bátyáimnál is az volt, hogy pár helyet azért utasítottak vissza, mert a főbérlő nem volt hajlandó új zárat csináltatni, meg ofc akkor akart felmenni ellenőrizni őket, amikor épp kedve volt

ilyen helyekre csak a hülye költözik be xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 10:49am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 8 2014 04:40pm)
Ha többen bérlitek, akkor nyilván rajtatok áll, de a szobára akkor is vonatkozik. A tulajdonosnak akkor sem jár kulcs. (hacsak nem lakik ott)

Persze a kis taknyos diákokkal bármit meg lehet tenni. De ki az a retardált, aki a rendes lakásához kulcsot ad másnak, oda ahol mindene van. Nem csak 1heti ruhája, mint egy egyetemistának.


kedvencem az volt amikor előző lakásban meg volt beszélve, hogy LEGALÁBB egy héttel előre szól a főbérlő ha jönni akar látogatóba
ofc egyik nap reggelig házibuliztunk és 8kor hív, hogy negyed óra múlva ott van nálunk
nem
de hát ...
nem
?
nem

a mostani lakásban viszont kurva jó arc a főbérlő : ilyen nagydarab állat rocker és még ahhoz is lusta, hogy feljöjjön a másodikra, úgyhogy le kell neki vinni a pénzt :D imádom
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 10:51am
nálam meg a lakás tulajdonosa kint van angliában és évente kb 2x jön haza
party hard van egész nap ofc
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 10:52am
Quote (Rawen @ Oct 8 2014 04:51pm)
nálam meg a lakás tulajdonosa kint van angliában és évente kb 2x jön haza
party hard van egész nap ofc


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 10:54am
Quote (xGurke @ 8 Oct 2014 18:52)
http://i264.photobucket.com/albums/ii182/AnimeDeath54321/Anime%20Party/allycatonikatylooirlenyyashaminihek.jpg


nem csalom meg a waifumet, gürke pls
Go Back To Magyar Topic List
Prev1386438653866386738685001Next
Closed New Topic New Poll