d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1386338643865386638675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 8 2014 08:20am
Quote (RRC @ Oct 8 2014 03:18pm)
valaki wildstar? kaptam 7 napos guest passt


nekem tetszett, jatszottam vele egy napot csak ha nincs kivel akkor nem olyan mókás
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 8 2014 08:24am
>itthon vagyunk mind a hárman
>dotázok
>hallom hogy egy nő beszélget a folyosón, majd kulcs csörgés és bejön
>wtf, elmentek itthonról, hogy észre se vettem, vagy a főbélrő felesége jött valamiért
>bejön hozzátenném kulccsal
>"mi az rossz helyre jöttem?"
>"igen úgy tűnik"
>"ez nem a 21 szám?"
>"nem ez a 19"
>a bejárati és az ajtó kulcs is jó volt


fasza, egy tök vadidegennek van kulcsa az egész albérletünkhöz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 8 2014 08:27am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Oct 2014 16:24)
>itthon vagyunk mind a hárman
>dotázok
>hallom hogy egy nő beszélget a folyosón, majd kulcs csörgés és bejön
>wtf, elmentek itthonról, hogy észre se vettem, vagy a főbélrő felesége jött valamiért
>bejön hozzátenném kulccsal
>"mi az rossz helyre jöttem?"
>"igen úgy tűnik"
>"ez nem a 21 szám?"
>"nem ez a 19"
>a bejárati és az ajtó kulcs is jó volt


fasza, egy tök vadidegennek van kulcsa az egész albérletünkhöz


jo helyen laksz akkor
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 08:31am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 8 2014 03:24pm)
>itthon vagyunk mind a hárman
>dotázok
>hallom hogy egy nő beszélget a folyosón, majd kulcs csörgés és bejön
>wtf, elmentek itthonról, hogy észre se vettem, vagy a főbélrő felesége jött valamiért
>bejön hozzátenném kulccsal
>"mi az rossz helyre jöttem?"
>"igen úgy tűnik"
>"ez nem a 21 szám?"
>"nem ez a 19"
>a bejárati és az ajtó kulcs is jó volt


fasza, egy tök vadidegennek van kulcsa az egész albérletünkhöz


szerintem kurva gyorsan cseréljetek zárat :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 08:37am
Quote (lacketto @ 8 Oct 2014 16:20)
nekem tetszett, jatszottam vele egy napot csak ha nincs kivel akkor nem olyan mókás


tényleg elég fasza

nagyon tetszik a combat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2014 09:16am
nah xy
hogy megmutassam, hogy nem a te macskád ronda hanem az én ízlésem szar, herewego
ez a macska sztem halálcuki és gyönyörű egyszerre
http://videa.hu/videok/allatok/macska-es-a-csodalampa-gnoramusky-Faus5tYAfi6JC5so?start=55.196

This post was edited by Vismajor on Oct 8 2014 09:16am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 8 2014 09:50am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Oct 2014 16:24)
>itthon vagyunk mind a hárman
>dotázok
>hallom hogy egy nő beszélget a folyosón, majd kulcs csörgés és bejön
>wtf, elmentek itthonról, hogy észre se vettem, vagy a főbélrő felesége jött valamiért
>bejön hozzátenném kulccsal
>"mi az rossz helyre jöttem?"
>"igen úgy tűnik"
>"ez nem a 21 szám?"
>"nem ez a 19"
>a bejárati és az ajtó kulcs is jó volt


fasza, egy tök vadidegennek van kulcsa az egész albérletünkhöz


Wtf noob? Az az elso ha uj lakasba koltozol, hogy zarat cserelsz...
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 09:55am
Quote (Baleee @ Oct 8 2014 05:50pm)
Wtf noob? Az az elso ha uj lakasba koltozol, hogy zarat cserelsz...

Persze
Gondolom mindenki ezt csinalna egy alberletben
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 10:00am
Quote (Baleee @ 8 Oct 2014 17:50)
Wtf noob? Az az elso ha uj lakasba koltozol, hogy zarat cserelsz...


legjobb, a tulajdonos se tud bejönni legalább
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 10:02am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Oct 2014 16:24)
>itthon vagyunk mind a hárman
>dotázok
>hallom hogy egy nő beszélget a folyosón, majd kulcs csörgés és bejön
>wtf, elmentek itthonról, hogy észre se vettem, vagy a főbélrő felesége jött valamiért
>bejön hozzátenném kulccsal
>"mi az rossz helyre jöttem?"
>"igen úgy tűnik"
>"ez nem a 21 szám?"
>"nem ez a 19"
>a bejárati és az ajtó kulcs is jó volt


fasza, egy tök vadidegennek van kulcsa az egész albérletünkhöz


rajuk kellett volna hivni a tolvajkergetoket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1386338643865386638675001Next
Closed New Topic New Poll