Quote (Fej @ 8 Oct 2014 11:15)
az elso csajnal meg nem voltam itt, de valami olyasmit meseltek, hogy mikor x ev utan lejart a gyes, a csaj visszajott a ceghez es kivette az evek alatt osszegyult fizetett szabadsagat(mert, hogy ez kozben gyulik, mar akkor sem teljesen ertettem, de mind1 is), majd utana felmondott
wp
röhögök, es akkor csodalkoznak, hogy miert nem akar noket alkalmazni a kutya se