d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1385938603861386238635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 04:13am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 04:14am
Quote (GoreKnight9 @ Oct 8 2014 11:13am)
http://i174.photobucket.com/albums/w102/jurma12/noobok/Screenshot146.jpg


ahh a régi hunsub :~)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 04:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Oct 2014 11:12)
ez egyebkent szerintem kurvara elbaszott, hogy ilyenkor a munkahelynek kene fizetnie akarmit is 2 honap (vagy akarmennyi) munka utan. Ezt pont az allamnak kene fizetnie imo.


az elso csajnal meg nem voltam itt, de valami olyasmit meseltek, hogy mikor x ev utan lejart a gyes, a csaj visszajott a ceghez es kivette az evek alatt osszegyult fizetett szabadsagat(mert, hogy ez kozben gyulik, mar akkor sem teljesen ertettem, de mind1 is), majd utana felmondott

wp
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 04:15am
Quote (TuskesVanek @ 8 Oct 2014 12:14)
ahh a régi hunsub :~)


meg 1 weboldalt is szenteltel neki ))))))))))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 8 2014 04:17am
én is terhes akarok lenni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 04:17am
Quote (Fej @ 8 Oct 2014 11:15)
az elso csajnal meg nem voltam itt, de valami olyasmit meseltek, hogy mikor x ev utan lejart a gyes, a csaj visszajott a ceghez es kivette az evek alatt osszegyult fizetett szabadsagat(mert, hogy ez kozben gyulik, mar akkor sem teljesen ertettem, de mind1 is), majd utana felmondott

wp


röhögök, es akkor csodalkoznak, hogy miert nem akar noket alkalmazni a kutya se
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 04:19am
nalunk a melohelyen csak 1 no van a fonok kurvaja
utalok nokkel egyutt dolgozni
nem tudnak dolgozni .
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 8 2014 04:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Oct 2014 12:17)
röhögök, es akkor csodalkoznak, hogy miert nem akar noket alkalmazni a kutya se


Quote (GoreKnight9 @ 8 Oct 2014 12:19)
nalunk a melohelyen csak 1 no van a fonok kurvaja
utalok nokkel egyutt dolgozni
nem tudnak dolgozni .



mindegyik kurva
ezert tart itt az orszag ahol

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 8 2014 04:20am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 8 2014 04:22am
En dolgozok egyutt nokkel, de szerencsere mernokok, lehet veluk ertelesen beszelni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 04:25am
Quote (GoreKnight9 @ 8 Oct 2014 11:19)
nalunk a melohelyen csak 1 no van a fonok kurvaja
utalok nokkel egyutt dolgozni
nem tudnak dolgozni .


alapvetoen en szivesen dolgoznek nokkel, jo az ha kulonbozunk, csak hogy ez igy torvenyileg egy okorseg amiket fej meselt fentebb.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1385938603861386238635001Next
Closed New Topic New Poll