d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13853863873883895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 8 2012 01:10pm
Quote (Genthor @ 8 May 2012 21:08)
tfw nyomtam egy preview-t 18:00-kor és suddenly újabb 1napos suspend

Melyik faszom szó autosuspendes? Greenfa.g? Ha nem, akkor ez a post után már négy órás lesz az 1napos suspendem és ma már nem postolok többet.


nekem is volt ilyen, valami tok legit reakciokepet akartam postolni nemtom mar milyen wikirol, meg csak nem is postra nyomtam, hanem previewra, aztan auto 4nap suspi
ggwp
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 8 2012 01:13pm
Quote (Flutter @ May 8 2012 01:19pm)
meg egyutt mennek 2-esben ibizara, meg bmw-je, van, 6szoros vilagbajnok barmilyen sportban, akkora a tricepsze mint a derekam, neptancol, bmx-ezik, gitarozik, bandaja van, otdk 1. helyezett, meg a kurva anyja
http://4.imgland.net/E3Db2.png

/e: és minden 3. képen a kibaszott cuki 5 éves unokahúga puszilgatja a vidamparkban


szép :D
ma keci sokatt nevettem subon. feels good.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 8 2012 01:48pm
greenfag
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 8 2012 03:48pm
that feel when fuck the system and everything, de nembaj, holnap megyek dolgozni, és addig talán nem gondolok minden másra.
azért az se semmi hogy ma 17 emberből 16 dodgeolt XD

This post was edited by hedgehogsword on May 8 2012 03:48pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 8 2012 03:57pm
Quote (hedgehogsword @ May 8 2012 10:48pm)
that feel when fuck the system and everything, de nembaj, holnap megyek dolgozni, és addig talán nem gondolok minden másra.
azért az se semmi hogy ma 17 emberből 16 dodgeolt XD


csb
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 8 2012 04:12pm
>tfw délután csöngetnek a lakásba. Egy CocaCola-s csaj áll az ajtóban, és azt kérdezi: ,,Elfogadtok egy ingyen CocaCola-t?" és kaptunk egy egy literes kiszerelést, egy szép papír szatyorban.
>tfw én ekkor nem voltam itthon, csak lakótársam, aki szerint nem volt rossz bőr. :(

Quote (bbaallaaggee @ May 9 2012 12:13am)
Szia. Kata vagyok. Van még egy Pepsid?


- Nincs.
- Akkor itt egy Coke.

This post was edited by HunIndex on May 8 2012 04:16pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 8 2012 04:13pm
Quote (HunIndex @ 8 May 2012 23:12)
>tfw délután csöngetnek a lakásba. Egy CokaCola-s csaj áll az ajtóban, és azt kérdezi: ,,Elfogadtok egy ingyen CokaCola-t?" és kaptunk egy egy literes kiszerelést, egy szép papír szatyorban.
>tfw én ekkor nem voltam itthon, csak lakótársam, aki szerint nem volt rossz bőr. :(


Szia. Kata vagyok. Van még egy Pepsid?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 8 2012 04:15pm
Quote (HunIndex @ 8 May 2012 23:12)
>tfw délután csöngetnek a lakásba. Egy CokaCola-s csaj áll az ajtóban, és azt kérdezi: ,,Elfogadtok egy ingyen CokaCola-t?" és kaptunk egy egy literes kiszerelést, egy szép papír szatyorban.
>tfw én ekkor nem voltam itthon, csak lakótársam, aki szerint nem volt rossz bőr. :(


ide csak a magába beszélgetős néni szokott felcsörgetni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 9 2012 02:01am
>tfw találsz egy kiállítást amire még el is mennél, erre már rég vége
> http://www.mezogazdasagimuzeum.hu/article.php?article_id=463
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 9 2012 02:15am
Quote (Genthor @ May 8 2012 08:08pm)
tfw nyomtam egy preview-t 18:00-kor és suddenly újabb 1napos suspend

Melyik faszom szó autosuspendes? Greenfa.g? Ha nem, akkor ez a post után már négy órás lesz az 1napos suspendem és ma már nem postolok többet.


nem lesz így TT, de ne bánkódj...


majd én megkapom
Go Back To Magyar Topic List
Prev13853863873883895001Next
Closed New Topic New Poll