Quote (Cpt_Ghost @ Jul 27 2011 06:23pm)
a diablot úgyis elhúzzák úgyhogy remélem a hots lesz az.
faszt a szádba
Quote (Rezs @ Jul 27 2011 06:35pm)
en meg remelem hogy ide nem jossz tobbet, ki a faszt erdekel a hots itt? ez d3 topic
csak 1 kurva epito jellegu hozzaszolasod lenne legalabb
--------------------
"Korábbi kék párbeszédből megtudtuk, hogy lesz egy “rank rendszer” ami játékban eddig elért teljesítményt fogja nyomon követni, egy folyamatosan gyarapodó pontszámmal. Gyakorlatialag egy achievement point számláló formájában. Emellett az arena pvp match making system (ez párosítja össze az aréna a csapatokat a kiegyensúlyozott összecsapásokért) egy rejtett rangsor szerint fog működni. Arról azonban kevés és tisztázatlan információk vannak, hogy vajon lesz-e hagyományos értelemben vett pvp ladder, ami a pvpben elért eredmények és győzelmek szerint állítana fel egy sorrendet. Mondanom sem kell, hogy az önbecsülésünkre és a virtuális szaporodószervekre gyakorolt hatása egy ilyen rangsornak nem elhanyagolható.
Szeretnétek pvp laddert? Vagy nem vagytok ilyen földi hívságok rabjai?"
en orulnek egy rank rendszernek, foleg hogy arenaban lesz a pvp
jövöhét hétfön lesz vmi blizzardos összeröffenés, ahol már mondanak infokat a béta idöpontrol
This post was edited by sylke on Jul 27 2011 12:36pm