d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13853863873883894114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 27 2011 12:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 27 2011 06:23pm)
a diablot úgyis elhúzzák úgyhogy remélem a hots lesz az.


faszt a szádba

Quote (Rezs @ Jul 27 2011 06:35pm)
en meg remelem hogy ide nem jossz tobbet, ki a faszt erdekel a hots itt? ez d3 topic
csak 1 kurva epito jellegu hozzaszolasod lenne legalabb

--------------------

"Korábbi kék párbeszédből megtudtuk, hogy lesz egy “rank rendszer” ami játékban eddig elért teljesítményt fogja nyomon követni, egy folyamatosan gyarapodó pontszámmal. Gyakorlatialag egy achievement  point számláló formájában.  Emellett az arena pvp match making system (ez párosítja össze az aréna a csapatokat a kiegyensúlyozott összecsapásokért) egy rejtett rangsor szerint fog működni. Arról azonban kevés és tisztázatlan információk vannak, hogy vajon lesz-e hagyományos értelemben vett pvp ladder, ami a pvpben elért eredmények és győzelmek szerint állítana fel egy sorrendet. Mondanom sem kell, hogy az önbecsülésünkre és a virtuális szaporodószervekre gyakorolt hatása egy ilyen rangsornak nem elhanyagolható.

Szeretnétek pvp laddert? Vagy nem vagytok ilyen földi hívságok rabjai?"

en orulnek egy rank rendszernek, foleg hogy arenaban lesz a pvp


jövöhét hétfön lesz vmi blizzardos összeröffenés, ahol már mondanak infokat a béta idöpontrol

This post was edited by sylke on Jul 27 2011 12:36pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 27 2011 01:43pm
Quote (Rezs @ Jul 27 2011 07:35pm)
en meg remelem hogy ide nem jossz tobbet, ki a faszt erdekel a hots itt? ez d3 topic
csak 1 kurva epito jellegu hozzaszolasod lenne legalabb

--------------------

"Korábbi kék párbeszédből megtudtuk, hogy lesz egy “rank rendszer” ami játékban eddig elért teljesítményt fogja nyomon követni, egy folyamatosan gyarapodó pontszámmal. Gyakorlatialag egy achievement  point számláló formájában.  Emellett az arena pvp match making system (ez párosítja össze az aréna a csapatokat a kiegyensúlyozott összecsapásokért) egy rejtett rangsor szerint fog működni. Arról azonban kevés és tisztázatlan információk vannak, hogy vajon lesz-e hagyományos értelemben vett pvp ladder, ami a pvpben elért eredmények és győzelmek szerint állítana fel egy sorrendet. Mondanom sem kell, hogy az önbecsülésünkre és a virtuális szaporodószervekre gyakorolt hatása egy ilyen rangsornak nem elhanyagolható.

Szeretnétek pvp laddert? Vagy nem vagytok ilyen földi hívságok rabjai?"

en orulnek egy rank rendszernek, foleg hogy arenaban lesz a pvp


Ezeket a hog is van? válaszokat honnan másolod? Nagyon érdekesek, jó lenne többet olvasgatni
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 27 2011 01:48pm
Quote (Vismajor @ Jul 27 2011 07:43pm)
Ezeket a hog is van? válaszokat honnan másolod? Nagyon érdekesek, jó lenne többet olvasgatni


diablo3.hu
naponta raknak fel hireket, amiket postoltam is egy ideig
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 27 2011 02:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 27 2011 06:23pm)
a diablot úgyis elhúzzák úgyhogy remélem a hots lesz az.


kit érdekel a hots??
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 06:05am
Bzadmeg, nekem most esett le, hogy a topik 2008ban nyílt. Omfg, ilyen régvolt :o
ht akkor tényleg mindjr kijön geci:DDDD most elkezdek r gyűjteni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 28 2011 06:16am
Quote (Vismajor @ 28 Jul 2011 12:05)
Bzadmeg, nekem most esett le, hogy a topik 2008ban nyílt. Omfg, ilyen régvolt :o
ht akkor tényleg mindjr kijön geci:DDDD most elkezdek r gyűjteni


Mekkora epic försztöt toltam ebbe a topicba istenem, meghatódtam. :')
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 28 2011 06:21am
Quote (Vismajor @ Jul 28 2011 01:05pm)
Bzadmeg, nekem most esett le, hogy a topik 2008ban nyílt. Omfg, ilyen régvolt :o
ht akkor tényleg mindjr kijön geci:DDDD most elkezdek r gyűjteni


tényleg :O

én valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy évek míg kijön ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 06:22am
Quote (beni @ Jul 28 2011 12:21pm)
tényleg :O

én valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy évek míg kijön ^^


érdemes elolvasni az elsö pár oldalt
vannak ott érdekes postok
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 06:23am
Quote (beni @ Jul 28 2011 12:21pm)
tényleg :O

én valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy évek míg kijön ^^


pedig meg iden kijon szerintem, legkesobb jovo ev eleje
szoval FUCKYEAHASFKSDGS :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 28 2011 06:27am
ideje lenne :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13853863873883894114Next
Closed New Topic New Poll