d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1385838593860386138625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 03:58am
Quote (GoreKnight9 @ Oct 8 2014 11:57am)
en voltam )))
http://i174.photobucket.com/albums/w102/jurma12/ashnocska/kaki/Screenshot267.jpg


Ty
Avatart is linkelj pls
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 03:59am
Quote (tevetavamultija @ 8 Oct 2014 10:54)
???????????????



mit nem ertesz

az elobb elment vasarolni es visszajott hogy csak a fele dolgot vette meg, mert nem tudta a szamom es nem tudott felhivni, hogy milyen markaju felmosot szoktunk hasznalni, hat kinem szarja hogy milyen markaju

mar 3. alkalommal megy vissza a boltba

az elobb megkerdezte, hogy hol egye meg az ebedjet, es kb ilyen szintu kerdeseket tesz fel 90 mpenkent, kurva idegesito

This post was edited by Fej on Oct 8 2014 03:59am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 04:00am
Quote (Fej @ Oct 8 2014 11:59am)
mit nem ertesz

az elobb elment vasarolni es visszajott hogy csak a fele dolgot vette meg, mert nem tudta a szamom es nem tudott felhivni, hogy milyen markaju felmosot szoktunknk hasznalni, hat kinem szarja hogy milyen markaju

mar 3. alkalommal megy vissza a boltba

az elobb megkerdezte, hogy hol egye meg az ebedjet, es kb ilyen szintu kerdeseket tesz fel 90 mpenkent, kurva idegesito


Jo hat leteznek fogyatekos emberek
Nalam az egyetlen ilyen jellegu kerdes az volt elso nap h hol van a legkozelebbi ebedlo :unsure:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 04:01am
Quote (Fej @ 8 Oct 2014 10:59)
mit nem ertesz

az elobb elment vasarolni es visszajott hogy csak a fele dolgot vette meg, mert nem tudta a szamom es nem tudott felhivni, hogy milyen markaju felmosot szoktunk hasznalni, hat kinem szarja hogy milyen markaju

mar 3. alkalommal megy vissza a boltba

az elobb megkerdezte, hogy hol egye meg az ebedjet, es kb ilyen szintu kerdeseket tesz fel 90 mpenkent, kurva idegesito


hat szegenykem legalabb megszeretne felelni :D elobb utobb ugyis vege lesz ennek, tessek kibirni, egyebkent meg dugd meg hh3hehe3heuhue
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 04:02am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 8 2014 12:01pm)
hat szegenykem legalabb megszeretne felelni :D elobb utobb ugyis vege lesz ennek, tessek kibirni, egyebkent meg dugd meg hh3hehe3heuhue


Dugd meg te lol)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 04:03am
Quote (tevetavamultija @ 8 Oct 2014 11:02)
Dugd meg te lol)


nem en dolgozok ott :(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 04:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Oct 2014 11:01)
hat szegenykem legalabb megszeretne felelni :D elobb utobb ugyis vege lesz ennek, tessek kibirni, egyebkent meg dugd meg hh3hehe3heuhue


termeszetes hogy az elejen kerdez az ember, meg egy teljes hetet sem tolt vegig

csak nala az onallosag leghalvanyabb szikrajat sem erzem, remelem tevedek mert ha ez vegig igy fog menni az elegge faraszto lesz

megdugni meg biztos nem fogom, egyreszt mert vmi 50+, masreszt meg mert egy titkarnot mar megdugtam miutan felmondott es elegge szarul jottem ki belole, megegyszer nem esek ebbe a hibaba :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 04:07am
Quote (Fej @ 8 Oct 2014 11:06)
termeszetes hogy az elejen kerdez az ember, meg egy teljes hetet sem tolt vegig

csak nala az onallosag leghalvanyabb szikrajat sem erzem, remelem tevedek mert ha ez vegig igy fog menni az elegge faraszto lesz

megdugni meg biztos nem fogom, egyreszt mert vmi 50+, masreszt meg mert egy titkarnot mar megdugtam miutan felmondott es elegge szarul jottem ki belole, megegyszer nem esek ebbe a hibaba :D


nevetek, azt hittem amugy valami 2x-es picsa, de akkor nem, hat nemtom, nehez jo munkaerot talalni manapsag
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 04:10am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Oct 2014 11:07)
nevetek, azt hittem amugy valami 2x-es picsa, de akkor nem, hat nemtom, nehez jo munkaerot talalni manapsag


2x eves noket alapbol kizartak, mert 2 titkarno is volt akit felvettek, majd ra 2 honapra terhes lett, az egyik utan asszem meg a mai napig fizetunk

ot vmi 80 jelentkezo kozul valasztottak, fingom sincs miert pont o lett
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2014 04:12am
Quote (Fej @ 8 Oct 2014 11:10)
2x eves noket alapbol kizartak, mert 2 titkarno is volt akit felvettek, majd ra 2 honapra terhes lett, az egyik utan asszem meg a mai napig fizetunk

ot vmi 80 jelentkezo kozul valasztottak, fingom sincs miert pont o lett


ez egyebkent szerintem kurvara elbaszott, hogy ilyenkor a munkahelynek kene fizetnie akarmit is 2 honap (vagy akarmennyi) munka utan. Ezt pont az allamnak kene fizetnie imo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1385838593860386138625001Next
Closed New Topic New Poll