Quote (Cpt_Ghost @ 8 Oct 2014 11:01)
hat szegenykem legalabb megszeretne felelni

elobb utobb ugyis vege lesz ennek, tessek kibirni, egyebkent meg dugd meg hh3hehe3heuhue
termeszetes hogy az elejen kerdez az ember, meg egy teljes hetet sem tolt vegig
csak nala az onallosag leghalvanyabb szikrajat sem erzem, remelem tevedek mert ha ez vegig igy fog menni az elegge faraszto lesz
megdugni meg biztos nem fogom, egyreszt mert vmi 50+, masreszt meg mert egy titkarnot mar megdugtam miutan felmondott es elegge szarul jottem ki belole, megegyszer nem esek ebbe a hibaba
