Quote (Fej @ Oct 8 2014 08:10am)
a 3. resz egy rakas hanyas, a negyedikrol ne is beszeljunk
elso reszt ridley scott csinalta, masodikat meg cameron, azert lettek epicek
a 3. részt meg david fincher (hetedik, harcosok klubja mond valamit?)
semmi baj nem volt vele, tökéletes lezárása a történetnek, a képi világa meg szerintem a legjobb volt a három közül, full nyomasztó klausztrofób érzés
a negyedik rész tényleg egy rakás fos, bár ha külön filmként jön ki, ami csak úgy az alien univerzumban játszódik, elnézőbb lettem volna