d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1385638573858385938605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 7 2014 04:04pm
kurva jó nézni ezt az alient
érted kikerüli, ahogy csak lehet
bebújik a szekrénybe, a semmiből meg ráront :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 04:12pm
mi a kurvaisten már ez az alien mindenhol ez megy
buzi alien
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 12:07am
Quote (Senee @ Oct 7 2014 11:12pm)
mi a kurvaisten már ez az alien mindenhol ez megy
buzi alien


megnézted már a trilógiát?

tudod, filmes topic pár hete
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 8 2014 12:56am
Quote (TuskesVanek @ Oct 8 2014 06:07am)
megnézted már a trilógiát?

tudod, filmes topic pár hete


nem jött be a téma :(

északi sarkon vmi kutatok rábukkannak vmi gecire azt jönnek azok a faszok azt ott darálják egymást meg az embereket
wtf

meg a schwarzenegger darálja őket a dzsungelbe
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 01:03am
Quote (Senee @ Oct 8 2014 07:56am)
nem jött be a téma :(

északi sarkon vmi kutatok rábukkannak vmi gecire azt jönnek azok a faszok azt ott darálják egymást meg az embereket
wtf

meg a schwarzenegger darálja őket a dzsungelbe


lol az az alien vs predator :D

egy nagy szar meg a második része is xD

amiről én beszélek az az eredeti alien trilógia: nyolcadik utas a halál, bolygó neve halál, végső megoldás halál
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 8 2014 01:04am
Quote (TuskesVanek @ Oct 8 2014 07:03am)
lol az az alien vs predator :D

egy nagy szar meg a második része is xD

amiről én beszélek az az eredeti alien trilógia: nyolcadik utas a halál, bolygó neve halál, végső megoldás halál


anya azt mondta pozitív filmeket kéne néznem
de hétvégére leszedem ezeket is akkor :XD

halál halál halál
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 01:06am
Quote (Senee @ Oct 8 2014 08:04am)

halál halál halál


xD

jaamúgy a magyar cím alapján olyan mintha valami huszadrangú lorenzo lamas filmek lennének, de mindhárom klasszikus imo
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 01:10am
Quote (TuskesVanek @ 8 Oct 2014 08:06)
xD

jaamúgy a magyar cím alapján olyan mintha valami huszadrangú lorenzo lamas filmek lennének, de mindhárom klasszikus imo


a 3. resz egy rakas hanyas, a negyedikrol ne is beszeljunk

elso reszt ridley scott csinalta, masodikat meg cameron, azert lettek epicek

This post was edited by Fej on Oct 8 2014 01:11am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 01:20am
Quote (Fej @ Oct 8 2014 08:10am)
a 3. resz egy rakas hanyas, a negyedikrol ne is beszeljunk

elso reszt ridley scott csinalta, masodikat meg cameron, azert lettek epicek


a 3. részt meg david fincher (hetedik, harcosok klubja mond valamit?)

semmi baj nem volt vele, tökéletes lezárása a történetnek, a képi világa meg szerintem a legjobb volt a három közül, full nyomasztó klausztrofób érzés

a negyedik rész tényleg egy rakás fos, bár ha külön filmként jön ki, ami csak úgy az alien univerzumban játszódik, elnézőbb lettem volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev1385638573858385938605001Next
Closed New Topic New Poll