d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1385338543855385638575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 7 2014 11:20am
Quote (GoreKnight9 @ Oct 7 2014 07:19pm)
madkid :~)


Nem vagyok mad es szuz se)))
Quote (xGurke @ Oct 7 2014 07:19pm)
imadom hogy rici minden uj accal uj szemelyiseget is kolcsonoz maganak
majd egyszer rajon, hogy ez nem igy mukodik


Hivjam vaneket? :s latom hianyod van
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 7 2014 11:20am
Quote (xGurke @ 7 Oct 2014 19:19)
imadom hogy rici minden uj accal uj szemelyiseget is kolcsonoz maganak
majd egyszer rajon, hogy ez nem igy mukodik


#vergodes
:zzz:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 7 2014 11:22am
Szerintem rici igazán megdögölhetne már a gecibe.
Mint tudjuk rici már nincs itt a fórumon már jó pár éve, szóval nyugodtan lehet ilyeneket mondani rá. :~))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 11:38am
megbasztak 10k-ra tilosban parkolásért

kösz újbuda
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 11:53am
Quote (RRC @ Oct 7 2014 05:38pm)
megbasztak 10k-ra tilosban parkolásért

kösz újbuda


nemtom az hogy megy de ilyen más jellegű szabálysértéseknél 5k=1nap
2 napot leülöd a wcn

fasz se fizetne nekik inkább veszek ki két szabit azt leülöm :XDGxdghsm,
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 11:54am
Quote (Senee @ 7 Oct 2014 19:53)
nemtom az hogy megy de ilyen más jellegű szabálysértéseknél 5k=1nap
2 napot leülöd a wcn

fasz se fizetne nekik inkább veszek ki két szabit azt leülöm :XDGxdghsm,


ha leülöd helyettem kapsz 2 ezer forintot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 11:57am
hogy a faszba kell CS:GO-ba célozni?! i mean a szememhez emelni a fegyvert
kurva szar igy a vakvilágba lövöldözni még ugy is hogy ott az a kibaszott célkereszt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 11:58am
Quote (Senee @ 7 Oct 2014 19:57)
hogy a faszba kell CS:GO-ba célozni?! i mean a szememhez emelni a fegyvert
kurva szar igy a vakvilágba lövöldözni még ugy is hogy ott az a kibaszott célkereszt


nem lehet

csak pár fegyverrel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 7 2014 11:58am
Quote (Senee @ 7 Oct 2014 19:57)
hogy a faszba kell CS:GO-ba célozni?! i mean a szememhez emelni a fegyvert
kurva szar igy a vakvilágba lövöldözni még ugy is hogy ott az a kibaszott célkereszt


csak nehany fegyvernel van olyan opcio
dol wit et
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 12:02pm
Quote (RRC @ Oct 7 2014 05:58pm)
nem lehet

csak pár fegyverrel


Quote (GoreKnight9 @ Oct 7 2014 05:58pm)
csak nehany fegyvernel van olyan opcio
dol wit et


hát ez így elég szar

nyomom a lshiftet is hogy sprinteljen erre nekiáll gyalogolni
ok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1385338543855385638575001Next
Closed New Topic New Poll