
Ofc fake, de jot rohogtem. : DDDD
Quote (Szaniszlo Ferenc)
Nincs facebookom, vagy hogy a csodába hívják. Sajnos időnként a nevemben, a hátam mögött, rosszindulatból, alattomos hátsó szándékkal, avagy lelkesedésből, elragadtatásból ilyen facebook akármit indítanak. Ezt én ugyan a műsorom iránti elismerésnek, bóknak, FACE-BÓKnak veszem, de akkor sem szabályos.
"""""evtized trollja""""""
http://index.hu/tech/2015/09/02/az_evtized_trollja_hulyiti_szaniszlo_ferenc_rajongoit_a_facebookon/