d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13843853863873884765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 07:06am


Ofc fake, de jot rohogtem. : DDDD

Quote (Szaniszlo Ferenc)
Nincs facebookom, vagy hogy a csodába hívják. Sajnos időnként a nevemben, a hátam mögött, rosszindulatból, alattomos hátsó szándékkal, avagy lelkesedésből, elragadtatásból ilyen facebook akármit indítanak. Ezt én ugyan a műsorom iránti elismerésnek, bóknak, FACE-BÓKnak veszem, de akkor sem szabályos.


"""""evtized trollja""""""

http://index.hu/tech/2015/09/02/az_evtized_trollja_hulyiti_szaniszlo_ferenc_rajongoit_a_facebookon/
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Sep 2 2015 08:19am
minden 2. post a subon senee selejtes spammelése amiben mindent megszakért az életben, megéri idejárni MI))))))))

This post was edited by helloujvagyok on Sep 2 2015 08:20am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2015 08:31am
Quote (helloujvagyok @ Sep 2 2015 03:19pm)
minden 2. post a subon senee selejtes spammelése amiben mindent megszakért az életben, megéri idejárni MI))))))))


ennyire bánt, hogy így is népszerűbb nálad? :SSSSSSSS
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 2 2015 08:40am
csaj csoporttársamnak mondom, h küldje el az ő órarendjét, hogy lássuk min vagyunk együtt
erre lefényképezi telefonnal a képernyőt
miért

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 2 2015 08:40am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 08:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Sep 2015 16:40)
csaj csoporttársamnak mondom, h küldje el az ő órarendjét, hogy lássuk min vagyunk együtt
erre lefényképezi telefonnal a képernyőt
miért


Iphoneja van?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 2 2015 08:42am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 2 2015 03:40pm)
csaj csoporttársamnak mondom, h küldje el az ő órarendjét, hogy lássuk min vagyunk együtt
erre lefényképezi telefonnal a képernyőt
miért


gondolom sokkal egyszerübb megnyomni 1 gombot a telefonodon mint printscreenelni aztán még feltölteni valahova
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2015 08:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Sep 2015 16:40)
csaj csoporttársamnak mondom, h küldje el az ő órarendjét, hogy lássuk min vagyunk együtt
erre lefényképezi telefonnal a képernyőt
miért


de legalább tudod hogy emberileg értékes mer van telefonja
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 08:49am
Quote (sylke @ 2 Sep 2015 16:45)
de legalább tudod hogy emberileg értékes mer van telefonja


Ez meg nem jelent semmit. Csak ha ajfonya van, akkor az. Mi van ha csoro sony erik sony?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 2 2015 09:03am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Sep 2015 16:42)
gondolom sokkal egyszerübb megnyomni 1 gombot a telefonodon mint printscreenelni aztán még feltölteni valahova


nagyon nehéz behúzni a facebook chatbe a képet, tényleg
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Sep 2 2015 11:43am
San Andreas még mindig kurvajó játék :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13843853863873884765Next
Add Reply New Topic New Poll