d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13843853863873884114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2011 03:12pm
Quote (Szerintem @ 10 Jul 2011 18:49)
Állítólag aug. elsején lesz vmi nagy infodömping vagy simán csak Blizzcon? Nem emlékszem már. Egyes pletykák már novemberi megjelenést rebesgetnek, de egy karácsonyi érkezés már nagyon időszerű lenne. Legalább is ha addigra kiér, akkor kaszálhat rajta a legszebben a Blizz.


Annyit tudunk (elvileg a fejlesztés tervezett menete kiszivárgott), hogy 2011q4közepe és 2012q1vége jelennek meg blizzard nevek. A kérdés, hogy melyik az sc2 kieg, melyik a d3.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 13 2011 07:13am
Lehet, hogy Monk lesz az első karim...
https://www.youtube.com/watch?v=GpOWOyQL52A

This post was edited by Szerintem on Jul 13 2011 07:15am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 13 2011 07:40am
Quote (Szerintem @ 13 Jul 2011 15:13)
Lehet, hogy Monk lesz az első karim...
https://www.youtube.com/watch?v=GpOWOyQL52A


Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 13 2011 10:20am
láttam egy pvp videót ahol 3v3 volt :o
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 27 2011 09:23am
Most voltam GAME-ben (itteni jatekbolt), es ki van teve a polcokra a D3, mint pre-order. Megkerdeztem arcot, hogy tudja-e mikorra jon ki, aszondta nem, csak azt, hogy mondtak, rakjak ki, mert iden mar kint lesz.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 27 2011 09:25am
Quote (Moonflow @ Jul 27 2011 04:23pm)
Most voltam GAME-ben (itteni jatekbolt), es ki van teve a polcokra a D3, mint pre-order. Megkerdeztem arcot, hogy tudja-e mikorra jon ki, aszondta nem, csak azt, hogy mondtak, rakjak ki, mert iden mar kint lesz.


remélem nem vmi balfaszkodás voltés ez real info
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 27 2011 09:27am
Quote (Vismajor @ 27 Jul 2011 16:25)
remélem nem vmi balfaszkodás voltés ez real info


A GAME az egyik leghiresebb jatekbolt halozat itt, es a polcukon volt legfelul, szoval real, real.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 27 2011 09:33am
már évek óta előrendelhető.

Amúgy a blizzard azt mondta, lesz egy game idén karácsony előtt, meg egy jővő év elején. az egyik a d3 a másik sc2 expansion.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 27 2011 12:23pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jul 2011 16:33)
már évek óta előrendelhető.

Amúgy a blizzard azt mondta, lesz egy game idén karácsony előtt, meg egy jővő év elején. az egyik a d3 a másik sc2 expansion.


a diablot úgyis elhúzzák úgyhogy remélem a hots lesz az.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 27 2011 12:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 27 2011 06:23pm)
a diablot úgyis elhúzzák úgyhogy remélem a hots lesz az.


en meg remelem hogy ide nem jossz tobbet, ki a faszt erdekel a hots itt? ez d3 topic
csak 1 kurva epito jellegu hozzaszolasod lenne legalabb

--------------------

"Korábbi kék párbeszédből megtudtuk, hogy lesz egy “rank rendszer” ami játékban eddig elért teljesítményt fogja nyomon követni, egy folyamatosan gyarapodó pontszámmal. Gyakorlatialag egy achievement point számláló formájában. Emellett az arena pvp match making system (ez párosítja össze az aréna a csapatokat a kiegyensúlyozott összecsapásokért) egy rejtett rangsor szerint fog működni. Arról azonban kevés és tisztázatlan információk vannak, hogy vajon lesz-e hagyományos értelemben vett pvp ladder, ami a pvpben elért eredmények és győzelmek szerint állítana fel egy sorrendet. Mondanom sem kell, hogy az önbecsülésünkre és a virtuális szaporodószervekre gyakorolt hatása egy ilyen rangsornak nem elhanyagolható.

Szeretnétek pvp laddert? Vagy nem vagytok ilyen földi hívságok rabjai?"

en orulnek egy rank rendszernek, foleg hogy arenaban lesz a pvp
Go Back To Magyar Topic List
Prev13843853863873884114Next
Closed New Topic New Poll