d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13833843853863874765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 2 2015 12:37am
Quote (MarcusD @ 2 Sep 2015 07:20)
pmben kaptam ma reggel
seems legit


Ha te nem hát én küldök neki.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 2 2015 02:00am
Quote (Usaftw @ 2 Sep 2015 07:10)
Úgy beszivtam tegnap , rohadt jó volt
#KoBanya


nice
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 2 2015 02:35am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 1 2015 10:05pm)
gondolkodom rajta, hogy hosszutavu befekteteskent vegyek korulbelul 7000 darab negyzetracsos fuzetet €bayrol, van valakinek valami tapasztalata/ajanlata?


Én inkább kamu órákat vennék, 2-3 dolcsi az ára és el tudod adni minimum a duplájáért
aliexpress ftw.
de vehetsz bármilyen e-kütyüt is amire van érdeklődés, olyan olcsó árak vannak hogy elképesztő
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2015 02:36am
Kaptam a navtol valami levelet h masodik felszolitas
Az normális h egybol a masodikat kuldik? Fingom sincs mi lehet
Soon jail adocsalasert

This post was edited by llllllllllll on Sep 2 2015 02:36am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 2 2015 02:39am
amugy en csak magamnak akartam venni ilyen 15-20at talan, nem literalisan ertettem a szamot :unsure:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 2 2015 02:43am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 2 2015 09:39am)
amugy en csak magamnak akartam venni ilyen 15-20at talan, nem literalisan ertettem a szamot :unsure:


Nem jött át a poén
meg ki a faszom akarna 400 ft-t sporolni 20 füzeten

This post was edited by anyd on Sep 2 2015 02:43am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 2 2015 04:03am
Quote (llllllllllll @ Sep 2 2015 08:36am)
Kaptam a navtol valami levelet h masodik felszolitas
Az normális h egybol a masodikat kuldik? Fingom sincs mi lehet
Soon jail adocsalasert


menj be vele imo és keresd azt az ügyintézőt aki írta kérdezd meg mit akar
rádvernek majd vmi geciséget azt csinálnak 20 forint be nem fizetett szarból 20ezres bírságot
közben orbánék meg lapátolják a milliókat a villáikba
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 2 2015 04:46am
Quote (anyd @ 2 Sep 2015 10:43)
Nem jött át a poén
meg ki a faszom akarna 400 ft-t sporolni 20 füzeten


En
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 2 2015 06:25am
A szokásos netkimaradás a Boschnál.
Tényleg minden héten elmegy összesen több órára...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 2 2015 06:30am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 2 2015 12:25pm)
A szokásos netkimaradás a Boschnál.
Tényleg minden héten elmegy összesen több órára...


én minden nap elmegyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev13833843853863874765Next
Add Reply New Topic New Poll