d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13833843853863875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 8 2012 04:40am
>tfw egy aranyos csajról azt hitted nincs barátja, majd megnézed FBn és valami graffitis-low-class-pleb fiuja van
:mellow:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 8 2012 04:42am
Quote (szabika @ 8 May 2012 12:40)
>tfw egy aranyos csajról azt hitted nincs barátja, majd megnézed FBn és valami graffitis-low-class-pleb fiuja van
:mellow:


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 8 2012 04:48am
Quote (szabika @ 8 May 2012 12:40)
>tfw egy aranyos csajról azt hitted nincs barátja, majd megnézed FBn és valami graffitis-low-class-pleb fiuja van
:mellow:


engem jobban bosszant amikor valami god tier pasija van olyan ruhákban amiket akkor se engedhetnék meg magamnak ha eladnám a szerveimet és ofc sokkal menőbb dolgokat csinál mint én
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 8 2012 05:16am
Quote (ElCapitano @ May 8 2012 11:48am)
engem jobban bosszant amikor valami god tier pasija van olyan ruhákban amiket akkor se engedhetnék meg magamnak ha eladnám a szerveimet és ofc sokkal menőbb dolgokat csinál mint én


engem jobban zavar ez a verzió
gyakorlatilag ötös tanuló a suliban, mellette eljár csomószor otthonról, olvas 'n shit és akkor a fiuja meg ilyen kopasz,beszarós gatyát hord,laza-vagyok type

egy lányról is sokat elmond hogy ilyennel összeáll, egyből 5/10re dropolt vissza
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2012 05:19am
Quote (ElCapitano @ May 8 2012 11:48am)
engem jobban bosszant amikor valami god tier pasija van olyan ruhákban amiket akkor se engedhetnék meg magamnak ha eladnám a szerveimet és ofc sokkal menőbb dolgokat csinál mint én


meg egyutt mennek 2-esben ibizara, meg bmw-je, van, 6szoros vilagbajnok barmilyen sportban, akkora a tricepsze mint a derekam, neptancol, bmx-ezik, gitarozik, bandaja van, otdk 1. helyezett, meg a kurva anyja


/e: és minden 3. képen a kibaszott cuki 5 éves unokahúga puszilgatja a vidamparkban

This post was edited by Flutter on May 8 2012 05:20am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 8 2012 05:21am
Quote (Flutter @ 8 May 2012 13:19)
meg egyutt mennek 2-esben ibizara, meg bmw-je, van, 6szoros vilagbajnok barmilyen sportban, akkora a tricepsze mint a derekam, neptancol, bmx-ezik, gitarozik, bandaja van, otdk 1. helyezett, meg a kurva anyja
http://4.imgland.net/E3Db2.png

/e: és minden 3. képen a kibaszott cuki 5 éves unokahúga puszilgatja a vidamparkban


lol'd
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 8 2012 05:22am
Quote (Flutter @ May 8 2012 12:19pm)
meg egyutt mennek 2-esben ibizara, meg bmw-je, van, 6szoros vilagbajnok barmilyen sportban, akkora a tricepsze mint a derekam, neptancol, bmx-ezik, gitarozik, bandaja van, otdk 1. helyezett, meg a kurva anyja
http://4.imgland.net/E3Db2.png

/e: és minden 3. képen a kibaszott cuki 5 éves unokahúga puszilgatja a vidamparkban


nazid
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 8 2012 05:34am
Gecijol esett a tegnapi futas. Ma kondi es este joga.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 8 2012 05:34am
Quote (ecneB @ May 8 2012 11:34am)
Gecijol esett a tegnapi futas. Ma kondi es este joga.



milyen ez a jóga? segítvalamit?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 8 2012 05:38am
Quote (Xrd @ 8 May 2012 13:34)
milyen ez a jóga? segítvalamit?


Rengeteget. Mind lelkileg, fizikailag megerosit. Asanak miatt hihetetlenul jo kiegeszito sport melle a sok nyujtas miatt. Csak ajanlani tudom. En Iyengart tolok
Go Back To Magyar Topic List
Prev13833843853863875001Next
Closed New Topic New Poll