d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1383538363837383838395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 28 2011 09:34am
Quote (Nerz8 @ Jun 28 2011 05:22pm)
http://noob.hu/2011/06/28/ce.JPG

?????????????????????


imádom az ilyeneket :$:$ *.* :* :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 28 2011 09:36am
Halódik a winfosom. :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 28 2011 09:38am
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2011 16:34)
imádom az ilyeneket :$:$ *.*  :*  :)


:$$$♥♥♥
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 28 2011 01:30pm
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn

valamit ötlet? :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 28 2011 01:31pm
Quote (Saenchai @ Jun 28 2011 07:30pm)
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn

valamit ötlet? :D


ha virsli van akkor süss magadnak azt, kenyérrel, mustárral etc...amit ennél hozzá :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 28 2011 01:33pm
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2011 20:30)
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn

valamit ötlet? :D


rántotta paprika,hagyma, füstölt sajt

GG
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 28 2011 01:34pm
Quote (Rezs @ 28 Jun 2011 21:31)
ha virsli van akkor süss magadnak azt, kenyérrel, mustárral etc...amit ennél hozzá :D


this

Quote (Inakwo @ 28 Jun 2011 21:33)
rántotta paprika,hagyma, füstölt sajt

GG


hús nélkül nem az igazi
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 28 2011 01:34pm
28-06-2011 17:03:00 HU Arrival at import partner hub


már csak egy lépésre vagyok tőle :Wub:
http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/videokartyak/pny_geforce_gtx_570_1280_mb_gddr5_pci_e/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 28 2011 01:35pm
Quote (zsansaccount @ 28 Jun 2011 20:34)
this



hús nélkül nem az igazi


én mindig hus nélkül eszem hagymával és paprikával
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 28 2011 01:35pm
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2011 20:30)
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn

valamit ötlet? :D


és akkor jöjjön aminek jönnie kell
































































szart rizzsel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383538363837383838395001Next
Closed New Topic New Poll