☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3835
3836
3837
3838
3839
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574470
Replies: 50000
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#38361
Jun 28 2011 09:34am
Quote (Nerz8 @ Jun 28 2011 05:22pm)
http://noob.hu/2011/06/28/ce.JPG
?????????????????????
imádom az ilyeneket :$:$ *.* :*
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38362
Jun 28 2011 09:36am
Halódik a winfosom.
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#38363
Jun 28 2011 09:38am
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2011 16:34)
imádom az ilyeneket :$:$ *.* :*
:$$$♥♥♥
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#38364
Jun 28 2011 01:30pm
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn
valamit ötlet?
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#38365
Jun 28 2011 01:31pm
Quote (Saenchai @ Jun 28 2011 07:30pm)
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn
valamit ötlet?
ha virsli van akkor süss magadnak azt, kenyérrel, mustárral etc...amit ennél hozzá
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#38366
Jun 28 2011 01:33pm
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2011 20:30)
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn
valamit ötlet?
rántotta paprika,hagyma, füstölt sajt
GG
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38367
Jun 28 2011 01:34pm
Quote (Rezs @ 28 Jun 2011 21:31)
ha virsli van akkor süss magadnak azt, kenyérrel, mustárral etc...amit ennél hozzá
this
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2011 21:33)
rántotta paprika,hagyma, füstölt sajt
GG
hús nélkül nem az igazi
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#38368
Jun 28 2011 01:34pm
28-06-2011 17:03:00 HU Arrival at import partner hub
már csak egy lépésre vagyok tőle
http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/videokartyak/pny_geforce_gtx_570_1280_mb_gddr5_pci_e/
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#38369
Jun 28 2011 01:35pm
Quote (zsansaccount @ 28 Jun 2011 20:34)
this
hús nélkül nem az igazi
én mindig hus nélkül eszem hagymával és paprikával
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#38370
Jun 28 2011 01:35pm
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2011 20:30)
nem tudom mit vacsorázzak
rántottát lenne kedvem enni,de nincs itthon debreceni kolbász,virslivel meg nn
valamit ötlet?
és akkor jöjjön aminek jönnie kell
szart rizzsel
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3835
3836
3837
3838
3839
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact