Quote (josheide @ Jun 28 2011 01:05am)
bah isten ments az ilyentől. Levernék rólam a maszkom és rip.
gyakorolni kell és előbb utóbb hozzászoksz szerintem
Quote (Saenchai @ Jun 28 2011 01:04am)
a víz alatti birkózás elég fasza volt

jaja kurva jó

ha én búvároktató leszek akkor tuti ilyen feladatokat fogok csináltatni az emberekkel