Quote (diablo2g @ Jun 27 2011 10:33pm)
anyd,cowding,tevetava
okéé, értem. hát egyikőtökről sem találam képet, mindenesetre jó szórakozást nektek (is) odalent! ha véletlenül rám ismertek köszönjetek oda és dobjunk be 1 Sopronit

lesz rajtam egy zöld póló, amire az lesz írva hogy RAKÉTA