d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1383038313832383338345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 02:56pm
Quote (anyd @ 28 Jun 2011 01:55)
én még soha büdös életemben nem láttam big brother vagy valóvilág részt. egyet sem.


Úgyvan, fuck the system.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 27 2011 02:57pm
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 22:53)
A Balaton durvább lesz mint a Valóvilág ...

najó hogy őszinte legyek sose néztem a Valóvilágot.


be lesz kamerázva a telek? :D

Quote (anyd @ 27 Jun 2011 22:55)
én még soha büdös életemben nem láttam big brother vagy valóvilág részt. egyet sem.


én se, so what
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 03:00pm
Quote (josheide @ Jun 27 2011 10:56pm)
Úgyvan, fuck the system.


This
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 27 2011 03:03pm
Quote (ecneB @ 27 Jun 2011 22:50)
igazabol ugy nez ki, mint egy lany..




Quote (anyd @ 27 Jun 2011 22:52)
Már rég velem csal téged


hahahahahahahaa
Quote (cowding @ 27 Jun 2011 22:46)
Nagyoncuki vagy, de még egy ideig a lányoknál maradnék. De ha meggondolom magam, szólok :)


rendben :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 27 2011 03:07pm
Quote (Rezs @ Jun 27 2011 10:23pm)


szegény csaj elhagyta a mellét
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 27 2011 03:14pm
Quote (Saenchai @ 27 Jun 2011 23:07)
szegény csaj elhagyta a mellét


a hangsúly a szilikonon van, nem azon, h az éppen hol van
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jun 27 2011 03:16pm
Holnap reggel indulás Sopronba :banana: Vissza olvastam egy pár oldalt, de lusta vagyok így a nagy pakolászás után többet is vissza pörgetni. No lényeg a lényeg hunsubról kikkel futhatok össze odalent?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 03:17pm
Quote (diablo2g @ 28 Jun 2011 02:16)
Holnap reggel indulás Sopronba :banana: Vissza olvastam egy pár oldalt, de lusta vagyok így a nagy pakolászás után többet is vissza pörgetni. No lényeg a lényeg hunsubról kikkel futhatok össze odalent?


anyd, cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 03:27pm
Quote (josheide @ Jun 27 2011 11:17pm)
anyd, cowding


tetetava is asszem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 03:27pm
Quote (josheide @ Jun 27 2011 10:17pm)
anyd, cowding


+tevetata
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383038313832383338345001Next
Closed New Topic New Poll