Quote (ecneB @ 27 Jun 2011 22:50)
igazabol ugy nez ki, mint egy lany..

Quote (anyd @ 27 Jun 2011 22:52)
Már rég velem csal téged
hahahahahahahaa
Quote (cowding @ 27 Jun 2011 22:46)
Nagyoncuki vagy, de még egy ideig a lányoknál maradnék. De ha meggondolom magam, szólok

rendben
