d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1382938303831383238335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 27 2011 02:20pm
Quote (anyd @ 27 Jun 2011 22:17)
akinek van egy kis fb skillje az megtalálja amugyis :s


mondjuk trve. kis fiatalka :P
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 02:36pm
Quote (Anamy @ Jun 27 2011 09:58pm)
15 évesen nem mehet a VOLT fesztiválra ? :unsure:


Quote (xriox @ Jun 27 2011 09:58pm)
azert mert 15 éves nem jelenti h nem mehet bulizni ^^


Quote (josheide @ Jun 27 2011 09:58pm)
A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.

És nem postolok róla képet.


:hug:

Quote (anyd @ Jun 27 2011 10:17pm)
akinek van egy kis fb skillje az megtalálja amugyis :s



ha nem írod, nem jut eszembe de most :evil:
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 27 2011 02:45pm
Quote (cowding @ 27 Jun 2011 22:36)
:hug:




ha nem írod, nem jut eszembe de most :evil:


szétdukom a picsád! :hug:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 02:46pm
Quote (Anamy @ Jun 27 2011 10:45pm)
szétdukom a picsád! :hug:


Nagyoncuki vagy, de még egy ideig a lányoknál maradnék. De ha meggondolom magam, szólok :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 27 2011 02:50pm
Quote (cowding @ 27 Jun 2011 22:46)
Nagyoncuki vagy, de még egy ideig a lányoknál maradnék. De ha meggondolom magam, szólok :)


igazabol ugy nez ki, mint egy lany..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 02:51pm
Quote (Anamy @ 28 Jun 2011 01:45)
szétdukom a picsád! :hug:


Te meg egy hűtlen ringyó vagy.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 02:52pm
Quote (josheide @ Jun 27 2011 09:51pm)
Te meg egy hűtlen ringyó vagy.


Már rég velem csal téged
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 02:53pm
Quote (anyd @ 28 Jun 2011 01:52)
Már rég velem csal téged


A Balaton durvább lesz mint a Valóvilág ...

najó hogy őszinte legyek sose néztem a Valóvilágot.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 02:55pm
Quote (josheide @ Jun 27 2011 09:53pm)
A Balaton durvább lesz mint a Valóvilág ...

najó hogy őszinte legyek sose néztem a Valóvilágot.


én még soha büdös életemben nem láttam big brother vagy valóvilág részt. egyet sem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1382938303831383238335001Next
Closed New Topic New Poll