Quote (TrollBoss @ 8 May 2012 09:58)
tfw korán felkelsz hogy el tudj készülni, és rádöbbensz hogy kurvára aludhattál volna legalább 2 órát.
kurvanagy csapás lehet 10kor felkellni tényleg.
nekem ma 13:30-tól van csak órám, de 7kor ébresztőre keltem, mert tanulni kell.
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): sylke, My_Acc_Is_Bazur
hourly sylke beszól cpnek.
This post was edited by CyberPunk666 on May 8 2012 03:01am