d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13823833843853865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2012 04:39pm
tfw mar most erzem milyen szar lesz reggel felkelni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 8 2012 02:58am
tfw korán felkelsz hogy el tudj készülni, és rádöbbensz hogy kurvára aludhattál volna legalább 2 órát.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 8 2012 03:01am
Quote (TrollBoss @ 8 May 2012 09:58)
tfw korán felkelsz hogy el tudj készülni, és rádöbbensz hogy kurvára aludhattál volna legalább 2 órát.


kurvanagy csapás lehet 10kor felkellni tényleg.

nekem ma 13:30-tól van csak órám, de 7kor ébresztőre keltem, mert tanulni kell.


3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): sylke, My_Acc_Is_Bazur

hourly sylke beszól cpnek.

This post was edited by CyberPunk666 on May 8 2012 03:01am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2012 03:02am
Quote (CyberPunk666 @ May 8 2012 09:01am)
kurvanagy csapás lehet 10kor felkellni tényleg.

nekem ma 13:30-tól van órám, és 7kor ébresztőre keltem, mert tanulni kell.


nekem 13:00tol van orám, és 6kor keltem
jobb vagyok mint te.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2012 03:04am
Quote (CyberPunk666 @ May 8 2012 09:01am)
kurvanagy csapás lehet 10kor felkellni tényleg.

nekem ma 13:30-tól van csak órám, de 7kor ébresztőre keltem, mert tanulni kell.


3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): sylke, My_Acc_Is_Bazur

hourly sylke beszól cpnek.


This post was edited by CyberPunk666 on May 8 2012 09:01am

#3834 May 8 2012 09:02am

wp.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 8 2012 03:07am
Quote (CyberPunk666 @ May 8 2012 10:01am)
kurvanagy csapás lehet 10kor felkellni tényleg.

nekem ma 13:30-tól van csak órám, de 7kor ébresztőre keltem, mert tanulni kell.


3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): sylke, My_Acc_Is_Bazur

hourly sylke beszól cpnek.


ha előző nap 11-ig melóztál tényleg az.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 8 2012 03:12am
Quote (TrollBoss @ 8 May 2012 10:07)
ha előző nap 11-ig melóztál tényleg az.


éjjel 1-ig beadandó ^^ amúgy egy egészséges fiatalnak 8 óra alvás normális esetben elég kellene legyen.
btw nem támadásnak szántam a dolgot, csak 10kor felkelni majd közölni, hogy fenébe még alhattam volna, olyan fura...

/e meg ki kellett elégítenem sylke perverzióját, így kellett valami amibe beleköthet.

This post was edited by CyberPunk666 on May 8 2012 03:13am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2012 03:19am
Quote (CyberPunk666 @ May 8 2012 09:12am)
éjjel 1-ig beadandó ^^ amúgy egy egészséges fiatalnak 8 óra alvás normális esetben elég kellene legyen.
btw nem támadásnak szántam a dolgot, csak 10kor felkelni majd közölni, hogy fenébe még alhattam volna, olyan fura...

/e meg ki kellett elégítenem sylke perverzióját, így kellett valami amibe beleköthet.


nem is szoktam kötekedni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 8 2012 03:19am
13:10-kor van órám, mobilom meg 5:16-ra volt beállítva, come at me bros

mondjuk kilencig visszafeküdtem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2012 03:21am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 8 2012 09:19am)
13:10-kor van órám, mobilom meg 5:16-ra volt beállítva, come at me bros

mondjuk kilencig visszafeküdtem


nem használok ébresztöt, mert mindig akkor kelek amikor kell
amig volt ébresztöm addig mindig az volt, hogy elötte 5 perccel felébredtem
Go Back To Magyar Topic List
Prev13823833843853865001Next
Closed New Topic New Poll