d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1382838293830383138325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 27 2011 01:46pm
Quote (cowding @ 27 Jun 2011 21:40)
Nagyon durván mindfuck van mert ki kell pakolni a szobám festés miatt, holnap volt, rögtön Voltrol meg megyek gólyatábor
és folyton elfelejtem hogy mikor mi hogy :'D


július másodikán gólya tábor? wtf?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 01:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 27 2011 09:46pm)
július másodikán gólya tábor? wtf?


duno, ide rakták
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 27 2011 01:57pm
Quote (cowding @ 27 Jun 2011 21:52)
duno, ide rakták


jah, most esik le, hogy ez középiskola. Mondjuk akkor is nagyon buzi egy időpont. De ha te 96-os születésű vagy, akkor mi a faszt keresel te a VOLT fesztiválon ^^ ?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 27 2011 01:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jun 2011 21:57)
jah, most esik le, hogy ez középiskola. Mondjuk akkor is nagyon buzi egy időpont. De ha te 96-os születésű vagy, akkor mi a faszt keresel te a VOLT fesztiválon ^^ ?


15 évesen nem mehet a VOLT fesztiválra ? :unsure:
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Jun 27 2011 01:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 27 2011 09:57pm)
jah, most esik le, hogy ez középiskola. Mondjuk akkor is nagyon buzi egy időpont. De ha te 96-os születésű vagy, akkor mi a faszt keresel te a VOLT fesztiválon ^^ ?


azert mert 15 éves nem jelenti h nem mehet bulizni ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 01:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2011 00:57)
jah, most esik le, hogy ez középiskola. Mondjuk akkor is nagyon buzi egy időpont. De ha te 96-os születésű vagy, akkor mi a faszt keresel te a VOLT fesztiválon ^^ ?


A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.

És nem postolok róla képet.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,129.10
Jun 27 2011 01:59pm
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 21:58)
A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.

És nem postolok róla képet.

minden jotol megfosztod a subot
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 27 2011 02:01pm
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 21:58)
A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.

És nem postolok róla képet.


Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 27 2011 02:05pm
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 21:58)
A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.

És nem postolok róla képet.


:C
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 02:17pm
Quote (josheide @ Jun 27 2011 08:58pm)
A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.

És nem postolok róla képet.


akinek van egy kis fb skillje az megtalálja amugyis :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev1382838293830383138325001Next
Closed New Topic New Poll