Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2011 00:57)
jah, most esik le, hogy ez középiskola. Mondjuk akkor is nagyon buzi egy időpont. De ha te 96-os születésű vagy, akkor mi a faszt keresel te a VOLT fesztiválon ^^ ?
A hugom is megy pedig most fejezte be a gimiben a 2. osztályt.
És nem postolok róla képet.