d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1382738283829383038315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 27 2011 11:54am
Fura én nem vagyok válogatós, pedig (tudom excuses.txt-nek hat de leszarom) így bejövök általánosan szépnek mondott lányoknak is sokszor, nincs benne hiba. Csak nemtom, dugtam már ilyen 8/10 plázabitchel és nem volt nagy szám. Random raszta hippi csaj meg kurva jó volt az ágyban. Fene se érti :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 11:56am
Quote (ElCapitano @ Jun 27 2011 06:54pm)
Fura én nem vagyok válogatós, pedig (tudom excuses.txt-nek hat de leszarom) így bejövök általánosan szépnek mondott lányoknak is sokszor, nincs benne hiba. Csak nemtom, dugtam már ilyen 8/10 plázabitchel és nem volt nagy szám. Random raszta hippi  csaj meg kurva jó volt az ágyban. Fene se érti :D


Ez alatt Monira gondolsz? 8D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 11:59am
Quote (ElCapitano @ Jun 27 2011 07:54pm)
Fura én nem vagyok válogatós, pedig (tudom excuses.txt-nek hat de leszarom) így bejövök általánosan szépnek mondott lányoknak is sokszor, nincs benne hiba. Csak nemtom, dugtam már ilyen 8/10 plázabitchel és nem volt nagy szám. Random raszta hippi  csaj meg kurva jó volt az ágyban. Fene se érti :D


Külső és az, hogy milyen jól tud dugni két különböző dolog.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 27 2011 12:09pm
Quote (anyd @ 27 Jun 2011 19:56)
Ez alatt Monira gondolsz? 8D


az az aki múltkor ott volt?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 27 2011 12:12pm
Quote (Ad4mz @ Jun 27 2011 08:09pm)
az az aki múltkor ott volt?


ő nem is volt rasztás
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 12:13pm
Quote (Ad4mz @ Jun 27 2011 07:09pm)
az az aki múltkor ott volt?


aha
Quote (Saenchai @ Jun 27 2011 07:12pm)
ő nem is volt rasztás


van 2-3 tincse
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 12:18pm
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 22:54)
Fura én nem vagyok válogatós, pedig (tudom excuses.txt-nek hat de leszarom) így bejövök általánosan szépnek mondott lányoknak is sokszor, nincs benne hiba. Csak nemtom, dugtam már ilyen 8/10 plázabitchel és nem volt nagy szám. Random raszta hippi  csaj meg kurva jó volt az ágyban. Fene se érti :D


Milyen egy 8/10 plázabiccs?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 27 2011 12:29pm
Quote (Saenchai @ 27 Jun 2011 20:12)
ő nem is volt rasztás


olyan helyen volt, ahol nem láttad

problem?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 27 2011 12:31pm
Quote (Ad4mz @ Jun 27 2011 08:29pm)
olyan helyen volt, ahol nem láttad

problem?


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 01:40pm
Nagyon durván mindfuck van mert ki kell pakolni a szobám festés miatt, holnap volt, rögtön Voltrol meg megyek gólyatábor
és folyton elfelejtem hogy mikor mi hogy :'D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1382738283829383038315001Next
Closed New Topic New Poll