Quote (josheide @ Jun 27 2011 05:37pm)
Jó hát ha kapitánynak bejön akkor oké vagyok vele, nem az esetem (eleve ez a tükörben fényképezős dolog) de az más ...
ja értem, neked az oké hogy neki oké
Quote (beni @ Jun 27 2011 05:35pm)
én is kurvára válogatós vagyok, de az nem a vékony testalkaton múlik
szóval lehet, hogy pont az fog tetszeni akinek senki, de tízezer másik akit szépnek mondanak meg nem hoz lázba
nekem meg mindenen múlik, ez a baj