Na megvolt az első munkanap ^^egész jó, csak baromi lassan telik az idő.
Quote (ElCapitano @ Jun 27 2011 05:17pm)
Holnap találkozok egy chubby csajjal. Szép arc, nagy mellek, széles csípő. Ti oké vagytok ezzel?
Ha postolsz képet, megmondom, hogy oké lennék-e vele.