☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3824
3825
3826
3827
3828
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574868
Replies: 50000
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#38251
Jun 27 2011 09:15am
Quote (zsansaccount @ 27 Jun 2011 16:07)
a vörös hajúaknak nincs lelke
szegény írek:c
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38252
Jun 27 2011 09:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jun 2011 20:15)
szegény írek:c
Amúgy lehet hogy nincs lelkük de attól még szúrnám a vöröshajú nőket.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#38253
Jun 27 2011 09:16am
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 16:15)
Amúgy lehet hogy nincs lelkük de attól még szúrnám a vöröshajú nőket.
én nemszeretem a szeplős nőket:c
de a festett vörös az imba
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38254
Jun 27 2011 09:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jun 2011 20:16)
én nemszeretem a szeplős nőket:c
de a festett vörös az imba
Ő pl a True bloodból van és festett.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#38255
Jun 27 2011 09:18am
Quote (josheide @ Jun 27 2011 04:17pm)
http://img.listal.com/image/962947/600full-deborah-ann-woll.jpg
Ő pl a True bloodból van és festett.
ez pl szerintem elég undorítóan sikerült
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#38256
Jun 27 2011 09:18am
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 16:17)
http://img.listal.com/image/962947/600full-deborah-ann-woll.jpg
Ő pl a True bloodból van és festett.
mondjuk ennél kicsit sötétebb vörös az jobb imo
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#38257
Jun 27 2011 09:19am
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 15:43)
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek
Kambodzsaiak, fail vagyok.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38258
Jun 27 2011 09:19am
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 20:19)
Kambodzsaiak, fail vagyok.
Hát hogy már az ázsiaiakat se tudod megkülönböztetni ....
és amúgy mijáratban vannak?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#38259
Jun 27 2011 09:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 27 2011 03:16pm)
én nemszeretem a szeplős nőket:c
de a festett vörös az imba
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#38260
Jun 27 2011 09:20am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3824
3825
3826
3827
3828
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact