d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1382438253826382738285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 27 2011 09:15am
Quote (zsansaccount @ 27 Jun 2011 16:07)
a vörös hajúaknak nincs lelke


szegény írek:c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 09:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jun 2011 20:15)
szegény írek:c


Amúgy lehet hogy nincs lelkük de attól még szúrnám a vöröshajú nőket.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 27 2011 09:16am
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 16:15)
Amúgy lehet hogy nincs lelkük de attól még szúrnám a vöröshajú nőket.


én nemszeretem a szeplős nőket:c
de a festett vörös az imba
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 09:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jun 2011 20:16)
én nemszeretem a szeplős nőket:c
de a festett vörös az imba




Ő pl a True bloodból van és festett.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 09:18am
Quote (josheide @ Jun 27 2011 04:17pm)
http://img.listal.com/image/962947/600full-deborah-ann-woll.jpg

Ő pl a True bloodból van és festett.


ez pl szerintem elég undorítóan sikerült :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 27 2011 09:18am
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 16:17)
http://img.listal.com/image/962947/600full-deborah-ann-woll.jpg

Ő pl a True bloodból van és festett.


mondjuk ennél kicsit sötétebb vörös az jobb imo
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 27 2011 09:19am
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 15:43)
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek :D


Kambodzsaiak, fail vagyok.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 09:19am
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 20:19)
Kambodzsaiak, fail vagyok.


Hát hogy már az ázsiaiakat se tudod megkülönböztetni ....

és amúgy mijáratban vannak?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 27 2011 09:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 27 2011 03:16pm)
én nemszeretem a szeplős nőket:c
de a festett vörös az imba


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2011 09:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1382438253826382738285001Next
Closed New Topic New Poll