d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1382338243825382638275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 27 2011 07:50am
Quote (josheide @ Jun 27 2011 03:20pm)
Te kis őstermelő xD


:D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 27 2011 08:43am
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 27 2011 08:44am
Quote (ElCapitano @ Jun 27 2011 03:43pm)
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek :D


kerdezd meg h van-e lelkuk.

ha azt mondjak h van akkor hazudnak es rosszban santikalnak.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 27 2011 08:44am
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 15:43)
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek :D


te leszel a vacsorájuk
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 27 2011 08:52am
Boldog névnapot a Lászlóknak!

IGEN! NEKEM!!!

(meg lac2nek)

fej is László?

editelek még1szer, mert 1 a ráadás

This post was edited by Flutter on Jun 27 2011 08:53am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 08:53am
Quote (ElCapitano @ 27 Jun 2011 19:43)
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek :D


Kérdezd meg őket hogy kutyából vagy macskából csinálj nekik szenyát.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 27 2011 08:54am
Quote (ElCapitano @ Jun 27 2011 04:43pm)
Úristen beözönlött 15 kínai (?) a TV aulájába és leültek. Félek :D


szokj hozzá,nemsokára 15 ezer kínai fog beözönleni :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 27 2011 08:59am
Quote (Saenchai @ 27 Jun 2011 15:54)
szokj hozzá,nemsokára 15 ezer kínai fog beözönleni :D


/szoba
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 27 2011 09:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Jun 2011 16:44)
kerdezd meg h van-e lelkuk.

ha azt mondjak h van akkor hazudnak es rosszban santikalnak.


a vörös hajúaknak nincs lelke
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 09:12am
Quote (Flutter @ 27 Jun 2011 19:52)
Boldog névnapot a Lászlóknak!

IGEN! NEKEM!!!

(meg lac2nek)

fej is László?

editelek még1szer, mert 1 a ráadás


Fej amúgy Balázs.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1382338243825382638275001Next
Closed New Topic New Poll