Nagyon jo. A szobam romokba hever, kb fel oraba tellet mire az agyam kivakartam a mocsok alol, most pedig arra varok h az a 20000 szunyog meggdogoljon, rohadt jo hallgatni a vergodesuket
Quote (Akizk @ 26 Jun 2011 19:39)
fear 3 tényleg ilyen szar?
hat semmi koze az eddigi reszekhez, semmi para csak dara, de legalabb nem tart soka, kb 4-5 ora osszvissz