d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381938203821382238235001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 02:27pm
Nagyon jo. A szobam romokba hever, kb fel oraba tellet mire az agyam kivakartam a mocsok alol, most pedig arra varok h az a 20000 szunyog meggdogoljon, rohadt jo hallgatni a vergodesuket

Quote (Akizk @ 26 Jun 2011 19:39)
fear 3 tényleg ilyen szar?


hat semmi koze az eddigi reszekhez, semmi para csak dara, de legalabb nem tart soka, kb 4-5 ora osszvissz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2011 02:45pm
Van official "Milyen telefont vegyek?" topic ???
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 26 2011 02:48pm
Quote (josheide @ Jun 26 2011 09:45pm)
Van official "Milyen telefont vegyek?" topic ???


volt, de most már a tablet alkalmazásosba spammolunk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 02:49pm
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:45)
Van official "Milyen telefont vegyek?" topic ???


Asszem nyilt par hete vmi hasonlo
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2011 02:52pm
Quote (fahrii @ 27 Jun 2011 01:49)
Asszem nyilt par hete vmi hasonlo


Nem tudtok linket??

Kéne a tudásotok :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 02:55pm
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:52)
Nem tudtok linket??

Kéne a tudásotok :D


en szivesen segitek bar most tldr postokra nem igazan vagyok kepes mert par napig csak telorol tudok netezni
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 26 2011 03:16pm
valaki postolná az orosz akcentussal kommentált diablo 2 gameplayeket? :o
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 26 2011 03:17pm
[QUOTE=Flutter,Jun 26 2011 09:16pm]valaki postolná az orosz akcentussal kommentált diablo 2 gameplayeket? :o[/QUOTE



EZT???

This post was edited by sylke on Jun 26 2011 03:17pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 26 2011 03:18pm
[QUOTE=sylke,Jun 26 2011 10:17pm][QUOTE=Flutter,Jun 26 2011 09:16pm]valaki postolná az orosz akcentussal kommentált diablo 2 gameplayeket? :o[/QUOTE

http://www.youtube.com/watch?v=GOF7CVPvQ_8

EZT???[/QUOTE]

yyy
ty
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 26 2011 03:19pm
Quote (Flutter @ Jun 26 2011 09:18pm)
Quote (sylke @ Jun 26 2011 10:17pm)
Quote (Flutter @ Jun 26 2011 09:16pm)
valaki postolná az orosz akcentussal kommentált diablo 2 gameplayeket? :o


http://www.youtube.com/watch?v=GOF7CVPvQ%5F8

EZT???


yyy
ty


SZÁKRIFICE
REEDMENTION



























THORNSZ
CONVERSZION
:DD
mekkora állat már
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381938203821382238235001Next
Closed New Topic New Poll