d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13813823833843854114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2011 10:59am
Quote (Rezs @ Jul 9 2011 04:51pm)
hát bazdmeg gondolkodj kicsit, ha cpt ghost pofázik még mindig a wowról miután mindenki befejezte, mégis miért ne ugatnám le?
látom nem sikerült felfognod mire gondoltam az előbb danika, szopd le akkor szegény szellemkapitány barátod faszát


////////


Azért lesz csak hatvan szint a játékban, hogy minden egyes szintlépésnél szignifikáns előrelépést észlelhessen a játékos. A Diablo 2-ben túl sok szint volt, nem lehetett rendesen egymás mellé hozni a karaktereket, ráadásul az utolsó pár szint csak minimális erősödést hozott, így az elérése leginkább státusz szimbólum volt. Attól fügetlenül, hogy most a szintek számában nem tudod megmutatni másoknak, hogy mennyi erőfeszítést tettél a játékban, lesznek rá más módok, például crafting, különböző kinézetű cuccok, ilyesmik.

Nem fog nagy mennyiségű crafting cucc esni a mobokból. Ennek az az oka, hogy nem akarják, hogy lassanként, oda sem figyelve felgyűljenek a hozzávalók és nagyon erős tárgyakat csinálhassunk. A játék jelenlegi állásában a tárgyak széttöréséből lesznek a komponensek, ami külön jó, mert döntéshelyzetbe állítja a játékost: érdemes széttörnöm ezt a lootot, vagy inkább tartsam meg?

Bár a Blizzard elítéli a csalással való előrelépést a játékban, azzal nincs semmi gondja, hogyha egy nagyobb szintű karakter áthúzza egy haverját a contenten.  Bár örülnének neki ha nem így lenne, de mivel ez egy pozitív szociális élmény, nincs vele semmi probléma.

Érdekes kérdés vetült fel. Régebben úgy gondolták a fejlesztők, hogy maximum level 5-ös gemek eshetnek majd a világban, a többit ezekből kell majd összerakni. (A maximum lvl14). Egyik olvasó rávilágított a fórumban, hogy – mivel három kőből egyetlen nagyobb szintű lesz –  egészen pontosan 19683, tehát tizenkilencezer-hatszáznyolcvanhárom gemre lenne szükség, hogy  14-es szintű radiant start csináljunk belőle. Bashiok először is leszögezte, hogy azóta már változott a helyzet:  nagyobb szintű kövek is eshetnek (pontos számot nem mondott). Ezen kívül úgy gondolják, hogy valamivel csak meg szeretnénk tölteni az extra nagy stash-ünket és hogy az új szupergyors trade rendszer segítségével úgyis el fogjuk adni a kisebb köveket (lélektelen robotoknak játékostársainknak) , hogy pénzt csináljunk belőle, majd visszavesszük a nagyobb szintű verziót ha szükségünk lesz rá.

Nem akarnak “must have” skilleket rakni a játékba. Jó példa erre a Witch Doctor kutyái. Sokan kérdezték, hogy muszáj lesz-e velük menni, a válasz az volt, hogy természetesen nem, rengeteg más variáció is lesz a játékban azoknak, akik nem szeretnék használni őket.


látom a tul sok hon meg a sok orosz kikészitett idegileg 8d
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 9 2011 11:12am
hb!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 9 2011 11:12am
Quote (sylke @ Jul 9 2011 04:59pm)
látom a tul sok hon meg a sok orosz kikészitett idegileg 8d


fogalmam sincs miről beszélsz, te baszol fel a nyomorékságoddal, meg a védenced
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2011 11:14am
Quote (Rezs @ Jul 9 2011 05:12pm)
fogalmam sincs miről beszélsz, te baszol fel a nyomorékságoddal, meg a védenced


:DDDd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2011 11:19am
Quote (Rezs @ 9 Jul 2011 17:51)
hát bazdmeg gondolkodj kicsit, ha cpt ghost pofázik még mindig a wowról miután mindenki befejezte, mégis miért ne ugatnám le?
látom nem sikerült felfognod mire gondoltam az előbb danika, szopd le akkor szegény szellemkapitány barátod faszát


////////


Azért lesz csak hatvan szint a játékban, hogy minden egyes szintlépésnél szignifikáns előrelépést észlelhessen a játékos. A Diablo 2-ben túl sok szint volt, nem lehetett rendesen egymás mellé hozni a karaktereket, ráadásul az utolsó pár szint csak minimális erősödést hozott, így az elérése leginkább státusz szimbólum volt. Attól fügetlenül, hogy most a szintek számában nem tudod megmutatni másoknak, hogy mennyi erőfeszítést tettél a játékban, lesznek rá más módok, például crafting, különböző kinézetű cuccok, ilyesmik.

Nem fog nagy mennyiségű crafting cucc esni a mobokból. Ennek az az oka, hogy nem akarják, hogy lassanként, oda sem figyelve felgyűljenek a hozzávalók és nagyon erős tárgyakat csinálhassunk. A játék jelenlegi állásában a tárgyak széttöréséből lesznek a komponensek, ami külön jó, mert döntéshelyzetbe állítja a játékost: érdemes széttörnöm ezt a lootot, vagy inkább tartsam meg?

Bár a Blizzard elítéli a csalással való előrelépést a játékban, azzal nincs semmi gondja, hogyha egy nagyobb szintű karakter áthúzza egy haverját a contenten.  Bár örülnének neki ha nem így lenne, de mivel ez egy pozitív szociális élmény, nincs vele semmi probléma.

Érdekes kérdés vetült fel. Régebben úgy gondolták a fejlesztők, hogy maximum level 5-ös gemek eshetnek majd a világban, a többit ezekből kell majd összerakni. (A maximum lvl14). Egyik olvasó rávilágított a fórumban, hogy – mivel három kőből egyetlen nagyobb szintű lesz –  egészen pontosan 19683, tehát tizenkilencezer-hatszáznyolcvanhárom gemre lenne szükség, hogy  14-es szintű radiant start csináljunk belőle. Bashiok először is leszögezte, hogy azóta már változott a helyzet:  nagyobb szintű kövek is eshetnek (pontos számot nem mondott). Ezen kívül úgy gondolják, hogy valamivel csak meg szeretnénk tölteni az extra nagy stash-ünket és hogy az új szupergyors trade rendszer segítségével úgyis el fogjuk adni a kisebb köveket (lélektelen robotoknak játékostársainknak) , hogy pénzt csináljunk belőle, majd visszavesszük a nagyobb szintű verziót ha szükségünk lesz rá.

Nem akarnak “must have” skilleket rakni a játékba. Jó példa erre a Witch Doctor kutyái. Sokan kérdezték, hogy muszáj lesz-e velük menni, a válasz az volt, hogy természetesen nem, rengeteg más variáció is lesz a játékban azoknak, akik nem szeretnék használni őket.


ennél madebb nehezen lehetnél

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 9 2011 11:20am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 9 2011 11:28am
szánalmas komolyan, csak 1-2 normálisabb topic van a subon, amit nem kéne szétoffolni, erre pont azok csinálják akiktől nem várná el az ember
szarok bele az egészbe, faszom fogja bumpolgatni a sok baromnak

Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2011 05:19pm)
ennél madebb nehezen lehetnél


nevetséges vagy, hogy még mindig provokálni próbálsz ahelyett hogy bekussolnál, mert kurvára nincs igazad...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2011 11:30am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Rezs @ Jul 9 2011 05:28pm)
szánalmas komolyan, csak 1-2 normálisabb topic van a subon, amit nem kéne szétoffolni, erre pont azok csinálják akiktől nem várná el az ember
szarok bele az egészbe, faszom fogja bumpolgatni a sok baromnak



nevetséges vagy, hogy még mindig provokálni próbálsz ahelyett hogy bekussolnál, mert kurvára nincs igazad...


bumpolgasd olyanoknak akiknek minden postjában ez van: OGMGLOL EZ OYLALYAN LESZ MINT A WOW
LOL NA EZ A WOWBAN UIS IGY VAN REMÉLME TÖRLIK A GECI
BE

hülyegyerek :]
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 9 2011 11:35am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (sylke @ Jul 9 2011 05:30pm)
bumpolgasd olyanoknak akiknek minden postjában ez van: OGMGLOL EZ OYLALYAN LESZ MINT A WOW
LOL NA EZ A WOWBAN UIS IGY VAN REMÉLME TÖRLIK A GECI
BE

hülyegyerek :]


akkor rageljünk, vegyünk példát sylről akinek egy kibaszott ontopic postja sincs általában sehova
pont neked nem kéne írni semmit, mikor kurvára semmit sem tudsz hozzá tenni általában egyetlen témához sem, most is csak engem provokálsz, hogy miért bántom én szegény cpt_ghostot, akkor leírom mégegyszer: AZÉRT MERT MÉG MINDIG A WOWRÓL BESZÉLT, MIUTÁN MINDENKI ABBAHAGYTA. fel tudod így fogni? remélem sikerülni fog

basszál már le engem légyszives, mert nem akarok a wowról olvasni egy d3 topicban, meg mert ontopic postokat merek írni, ennyire korlátolt nem lehet az agyad, hülyegyerek :]
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2011 11:37am
Quote (Rezs @ Jul 9 2011 05:35pm)
akkor rageljünk, vegyünk példát sylről akinek egy kibaszott ontopic postja sincs általában sehova
pont neked nem kéne írni semmit, mikor kurvára semmit sem tudsz hozzá tenni általában egyetlen témához sem, most is csak engem provokálsz, hogy miért bántom én szegény cpt_ghostot, akkor leírom mégegyszer: AZÉRT MERT MÉG MINDIG A WOWRÓL BESZÉLT, MIUTÁN MINDENKI ABBAHAGYTA. fel tudod így fogni? remélem sikerülni fog

basszál már le engem légyszives, mert nem akarok a wowról olvasni egy d3 topicban, meg mert ontopic postokat merek írni, ennyire korlátolt nem lehet az agyad, hülyegyerek :]


:DDDDDD
neked tényleg vmi bajod van
olvasd már el a topicot rendesen te szar
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 9 2011 11:38am
Ne spammoljátok már szét a topicot nubok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13813823833843854114Next
Closed New Topic New Poll