☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3817
3818
3819
3820
3821
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574790
Replies: 50000
Track Topic
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#38181
Jun 26 2011 01:04pm
egyek-e csípős csilis babot csípős kínai leves után?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#38182
Jun 26 2011 01:04pm
Quote (ace07 @ Jun 26 2011 09:04pm)
egyek-e csípős csilis babot csípős kínai leves után?
kellemes levegő lesz a házban
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38183
Jun 26 2011 01:07pm
Quote (cowding @ 26 Jun 2011 21:02)
http://apafia.blog.hu/2011/06/25/wow_mage
ezen most elmosolyodtam
de lehet csak fáradt vagyok
/e biztos az vagyok, mert url címet és nem a kép címét raktam img tagbe :DDDDDDDDDDDD
http://m.blog.hu/ap/apafia/image/WoW.jpg
By. Olivéér
Quote (ace07 @ 26 Jun 2011 21:04)
egyek-e csípős csilis babot csípős kínai leves után?
ofkorsz
This post was edited by zsansaccount on Jun 26 2011 01:07pm
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38184
Jun 26 2011 01:22pm
Miért nem tudnak nyárra ladder resetet rakni ???
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#38185
Jun 26 2011 01:25pm
a dobozos sorok alja miert olyan szar mindig?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38186
Jun 26 2011 01:28pm
Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 00:25)
a dobozos sorok alja miert olyan szar mindig?
Nemtudom, de én nagyon utálom a dobozos sört.
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38187
Jun 26 2011 01:39pm
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:28)
Nemtudom, de én nagyon utálom a dobozos sört.
this. jóféle csapolt >>>
vagy üveges.
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:22)
Miért nem tudnak nyárra ladder resetet rakni ???
gyere lolozni
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#38188
Jun 26 2011 01:42pm
Quote (zsansaccount @ 27 Jun 2011 00:39)
this. jóféle csapolt >>>
vagy üveges.
gyere lolozni
Hát én starcraftozgatok, de egy jó d2 reset mindig feldobja a dolgokat itt jspn.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#38189
Jun 26 2011 01:44pm
Quote (josheide @ Jun 26 2011 08:42pm)
Hát én starcraftozgatok, de egy jó d2 reset mindig feldobja a dolgokat itt jspn.
Kocka vagy
Várom már badacsonyt, remélem minden klappolni fog!
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38190
Jun 26 2011 01:46pm
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:42)
Hát én starcraftozgatok, de egy jó d2 reset mindig feldobja a dolgokat itt jspn.
értem. akkor játssz mindenféle segítség nélkül, akkor olyan, mintha reset lett volna 8D
btw neked miből van ennyi fgd?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3817
3818
3819
3820
3821
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact