d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381738183819382038215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 26 2011 01:04pm
egyek-e csípős csilis babot csípős kínai leves után? :wacko:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 26 2011 01:04pm
Quote (ace07 @ Jun 26 2011 09:04pm)
egyek-e csípős csilis babot csípős kínai leves után?  :wacko:


kellemes levegő lesz a házban
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2011 01:07pm
Quote (cowding @ 26 Jun 2011 21:02)
http://apafia.blog.hu/2011/06/25/wow_mage

ezen most elmosolyodtam
de lehet csak fáradt vagyok

/e biztos az vagyok, mert url címet és nem a kép címét raktam img tagbe :DDDDDDDDDDDD

http://m.blog.hu/ap/apafia/image/WoW.jpg


By. Olivéér

Quote (ace07 @ 26 Jun 2011 21:04)
egyek-e csípős csilis babot csípős kínai leves után?  :wacko:


ofkorsz

This post was edited by zsansaccount on Jun 26 2011 01:07pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2011 01:22pm
Miért nem tudnak nyárra ladder resetet rakni ???
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jun 26 2011 01:25pm
a dobozos sorok alja miert olyan szar mindig?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2011 01:28pm
Quote (vtibor @ 27 Jun 2011 00:25)
a dobozos sorok alja miert olyan szar mindig?


Nemtudom, de én nagyon utálom a dobozos sört. :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2011 01:39pm
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:28)
Nemtudom, de én nagyon utálom a dobozos sört. :(


this. jóféle csapolt >>>
vagy üveges.

Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:22)
Miért nem tudnak nyárra ladder resetet rakni ???


gyere lolozni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2011 01:42pm
Quote (zsansaccount @ 27 Jun 2011 00:39)
this. jóféle csapolt >>>
vagy üveges.



gyere lolozni


Hát én starcraftozgatok, de egy jó d2 reset mindig feldobja a dolgokat itt jspn.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 26 2011 01:44pm
Quote (josheide @ Jun 26 2011 08:42pm)
Hát én starcraftozgatok, de egy jó d2 reset mindig feldobja a dolgokat itt jspn.


Kocka vagy :D Várom már badacsonyt, remélem minden klappolni fog!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2011 01:46pm
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 21:42)
Hát én starcraftozgatok, de egy jó d2 reset mindig feldobja a dolgokat itt jspn.


értem. akkor játssz mindenféle segítség nélkül, akkor olyan, mintha reset lett volna 8D
btw neked miből van ennyi fgd?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381738183819382038215001Next
Closed New Topic New Poll