Quote (fahrii @ 26 Jun 2011 15:43)
Veszett faradt vagyok, asszonynal "aludtam", de az ágya olyan kemeny mint a faszom plafon, es kb gyerekmeret ahol meg egyedul se fernek el nemhogy ketten + reggel arra keltem h egy kibas,ott agya fele akasztott kepe a fejemre esik.,
lol

mióta összejöttem egy csajjal azon gondolkozom, h tudnék nagyobb ágyat szerezni az albérletbe, mert csak ilyen vékonyabbnál vékonyabb egyszemélyes szar van és múltkor ott aludt és nem lehet elférni
[img]nincs[/img]
Quote (tevetava @ 26 Jun 2011 19:30)
nah itthon vagyok osztálytáborból.
remélhetőleg összejön egy suna, ha nem kúrom el

és kedden megyek VOLTra
fuckyea.jpg
\m/
This post was edited by zsansaccount on Jun 26 2011 11:34am