d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381638173818381938205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 26 2011 08:38am
Quote (fahrii @ Jun 26 2011 02:45pm)
telefonrol kicsit korulmenyes, feltolteni meg nem akarok nert szivna a mobilnetem


androiddal 2 kattintás lenne feltölteni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 08:42am
Quote (anyd @ 26 Jun 2011 15:38)
androiddal 2 kattintás lenne feltölteni


ittis, de mint mondtam nem akarok hasznos mbokat kolteni a 100as korlatombol ilyen gepnelkuli idokben
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 26 2011 10:28am
elég fos ez a ksh.hu
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 26 2011 11:17am
Van egy Kodak lemezem, és Flac-ot szeretnék rá kiírni. Az volna a kérdés, hogy Nero-ban meg csinálatm mindent faszán, csak az a gondom, hogy a legkisebb írási sebesség 16x. Valahogy nem lehet megoldani, hogy még lassabban írjon? esetleg más programmal?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 26 2011 11:18am
Quote (HunIndex @ Jun 26 2011 06:17pm)
Van egy Kodak lemezem, és Flac-ot szeretnék rá kiírni. Az volna a kérdés, hogy Nero-ban meg csinálatm mindent faszán, csak az a gondom, hogy a legkisebb írási sebesség 16x. Valahogy nem lehet megoldani, hogy még lassabban írjon? esetleg más programmal?


imgburn, tud 1x esen írni, persze ha támogatja az íród
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2011 11:30am
nah itthon vagyok osztálytáborból.
remélhetőleg összejön egy suna, ha nem kúrom el :D
és kedden megyek VOLTra

fuckyea.jpg
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2011 11:33am
Quote (fahrii @ 26 Jun 2011 15:43)
Veszett faradt vagyok, asszonynal "aludtam", de az ágya olyan kemeny mint a faszom plafon, es kb gyerekmeret ahol meg egyedul se fernek el nemhogy ketten + reggel arra keltem h egy kibas,ott agya fele akasztott kepe a fejemre esik.,


lol :D

mióta összejöttem egy csajjal azon gondolkozom, h tudnék nagyobb ágyat szerezni az albérletbe, mert csak ilyen vékonyabbnál vékonyabb egyszemélyes szar van és múltkor ott aludt és nem lehet elférni

[img]nincs[/img]

Quote (tevetava @ 26 Jun 2011 19:30)
nah itthon vagyok osztálytáborból.
remélhetőleg összejön egy suna, ha nem kúrom el :D
és kedden megyek VOLTra

fuckyea.jpg


\m/

This post was edited by zsansaccount on Jun 26 2011 11:34am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jun 26 2011 12:39pm
fear 3 tényleg ilyen szar?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 26 2011 12:40pm
Quote (tevetava @ Jun 26 2011 06:30pm)
nah itthon vagyok osztálytáborból.
remélhetőleg összejön egy suna, ha nem kúrom el :D
és kedden megyek VOLTra

fuckyea.jpg


Ott leszek én is a sorban, majd ismerj meg lol
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 26 2011 01:02pm
[img]http://apafia.blog.hu/2011/06/25/wow_mage[/img]

ezen most elmosolyodtam
de lehet csak fáradt vagyok

/e biztos az vagyok, mert url címet és nem a kép címét raktam img tagbe :DDDDDDDDDDDD



This post was edited by cowding on Jun 26 2011 01:02pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381638173818381938205001Next
Closed New Topic New Poll