Quote (fahrii @ 26 Jun 2011 15:26)
anyam nem engedi, raadasul azt akarja h fessem ki a hazat, pedig kurvara semmi fingom a festesrol, de allitolag csak biznom kell magamban. Mondtam neki h bizzon akkor magaban es telepitse mar ujra a windowst (azt se tudja h kell bekapcsolni a gepet), nem igazan vette a celzast -.-
legyel troll.
1. nyiss meg egy paintet
2. kis bodon ikon amivel befested a lapot
3. kivalasztod a szint, ranyomod a lapra
4. "lö nyomtato"
5. kinyomtatod annyi A4-es oldalra ami befedi a lakast/szobat/hazat
6. BOKKENO?!