d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381538163817381838195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 26 2011 06:57am
Quote (hedgehogsword @ 26 Jun 2011 14:56)
nem


miért nem? :(
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 26 2011 06:57am
fúj de csúnya volt a tegnap este...
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 26 2011 07:11am
Quote (Ad4mz @ 26 Jun 2011 14:57)
miért nem? :(


jó kérdés, a nők hülyék :D
vagyis inkább kiszámíthatatlanok
majd lesz másik

This post was edited by hedgehogsword on Jun 26 2011 07:12am
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jun 26 2011 07:19am
Quote (LaserBack @ Jun 26 2011 12:57pm)
fúj de csúnya volt a tegnap este...


nem csak neked .. olyan kibebaszott másnaposság gyötör :s
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 07:26am
Quote (josheide @ 26 Jun 2011 13:42)
do it faggot


anyam nem engedi, raadasul azt akarja h fessem ki a hazat, pedig kurvara semmi fingom a festesrol, de allitolag csak biznom kell magamban. Mondtam neki h bizzon akkor magaban es telepitse mar ujra a windowst (azt se tudja h kell bekapcsolni a gepet), nem igazan vette a celzast -.-
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jun 26 2011 07:31am
Quote (fahrii @ 26 Jun 2011 15:26)
anyam nem engedi, raadasul azt akarja h fessem ki a hazat, pedig kurvara semmi fingom a festesrol, de allitolag csak biznom kell magamban. Mondtam neki h bizzon akkor magaban es telepitse mar ujra a windowst (azt se tudja h kell bekapcsolni a gepet), nem igazan vette a celzast -.-


legyel troll.
1. nyiss meg egy paintet
2. kis bodon ikon amivel befested a lapot
3. kivalasztod a szint, ranyomod a lapra
4. "lö nyomtato"
5. kinyomtatod annyi A4-es oldalra ami befedi a lakast/szobat/hazat
6. BOKKENO?!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 07:38am
Quote (vtibor @ 26 Jun 2011 14:31)
legyel troll.
1. nyiss meg egy paintet
2. kis bodon ikon amivel befested a lapot
3. kivalasztod a szint, ranyomod a lapra
4. "lö nyomtato"
5. kinyomtatod annyi A4-es oldalra ami befedi a lakast/szobat/hazat
6. BOKKENO?!


szandz gúd
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 07:43am
Veszett faradt vagyok, asszonynal "aludtam", de az ágya olyan kemeny mint a faszom plafon, es kb gyerekmeret ahol meg egyedul se fernek el nemhogy ketten + reggel arra keltem h egy kibas,ott agya fele akasztott kepe a fejemre esik.,
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 26 2011 07:44am
Quote (fahrii @ Jun 26 2011 02:43pm)
Veszett faradt vagyok, asszonynal "aludtam", de az ágya olyan kemeny mint a faszom plafon, es kb gyerekmeret ahol meg egyedul se fernek el nemhogy ketten + reggel arra keltem h egy kibas,ott agya fele akasztott kepe a fejemre esik.,


post pic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 07:45am
Quote (beni @ 26 Jun 2011 14:44)
post pic


telefonrol kicsit korulmenyes, feltolteni meg nem akarok nert szivna a mobilnetem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381538163817381838195001Next
Closed New Topic New Poll