Mindjárt GP3 Valenciábóóól!!!! Az első futamon Kiss Pál Tomi a 21. helyről indul...

De hol áll meg??? Utána pedig egyből a második futam élőben!!! 9-től mindenki a TV elé, akinek egy csepp benya van vérében.
(Mióta létezik ethanol, az alkoholt is elfogadjuk!!!)fyea, akkor a körte pálinka is legit már!