d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381438153816381738185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2011 07:05pm
Quote (A122 @ Jun 26 2011 02:23am)
amúgy ki volt ez a fasz?^


nem spammolok szép nőkbe
grat 20k hoz :)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 25 2011 08:03pm
hazaértem, jóreggelt ^^
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jun 25 2011 11:20pm
Quote (Janou @ 26 Jun 2011 02:06)
VTIBO

RER1-5


:)
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 26 2011 02:34am
Mindjárt GP3 Valenciábóóól!!!! Az első futamon Kiss Pál Tomi a 21. helyről indul... :( De hol áll meg??? Utána pedig egyből a második futam élőben!!! 9-től mindenki a TV elé, akinek egy csepp benya van vérében. (Mióta létezik ethanol, az alkoholt is elfogadjuk!!!)

fyea, akkor a körte pálinka is legit már!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2011 05:44am
Quote (hedgehogsword @ 26 Jun 2011 04:03)
hazaértem, jóreggelt ^^


csak nem.. ????!!!! :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2011 06:37am
Szarra unom magam, ujravezetekelik a hazunkat es szet van baszva az egesz haz, 2. napja vagyok kint a hintaagyba es netezgetek telefonrol. Mar ott tartok h kint osszerakom a gepem es kerek a szomszedtol aramot.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 26 2011 06:40am
Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:09)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő  fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap


beteg vagy :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 26 2011 06:42am
Quote (fahrii @ Jun 26 2011 02:37pm)
Szarra unom magam, ujravezetekelik a hazunkat es szet van baszva az egesz haz, 2. napja vagyok kint a hintaagyba es netezgetek telefonrol. Mar ott tartok h kint osszerakom a gepem es kerek a szomszedtol aramot.


:'D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2011 06:42am
Quote (fahrii @ 26 Jun 2011 17:37)
Szarra unom magam, ujravezetekelik a hazunkat es szet van baszva az egesz haz, 2. napja vagyok kint a hintaagyba es netezgetek telefonrol. Mar ott tartok h kint osszerakom a gepem es kerek a szomszedtol aramot.


do it faggot
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 26 2011 06:56am
Quote (zsansaccount @ 26 Jun 2011 13:44)
csak nem.. ????!!!! :D


nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381438153816381738185001Next
Closed New Topic New Poll