d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381338143815381638175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2011 04:15pm
Quote (anyd @ Jun 25 2011 11:15pm)
csak írásbeli töri és magyarból?


ő nem?
na, de elhagyom a topikot mielőtt megjön beni a wanteddel :D

This post was edited by Vismajor on Jun 25 2011 04:16pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2011 04:17pm
Quote (Vismajor @ Jun 25 2011 10:15pm)
ő nem?
na, de elhagyom a topikot mielőtt megjön beni a wanteddel :D


vagy bárki más... bármivel
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2011 04:17pm
Quote (Vismajor @ Jun 25 2011 11:15pm)
ő nem?
na, de elhagyom a topikot mielőtt megjön beni a wanteddel :D


hát de te mondtad hogy csak szóbelizned kell
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2011 04:18pm
Quote (sylke @ Jun 25 2011 11:17pm)
vagy bárki más... bármivel


neked pszt, mára elég bölcs voltál
Quote (anyd @ Jun 25 2011 11:17pm)
hát de te mondtad hogy csak szóbelizned kell


Töriből, magyarból nem. És mert csúnyán írok, nem mert buta vagyok. Az más miatt para.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2011 04:21pm
Quote (Vismajor @ Jun 25 2011 10:18pm)
neked pszt, mára elég bölcs voltál

Töriből, magyarból nem. És mert csúnyán írok, nem mert buta vagyok. Az más miatt para.


rendben.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2011 04:55pm
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2011 03:18)
neked pszt, mára elég bölcs voltál

Töriből, magyarból nem. És mert csúnyán írok, nem mert buta vagyok. Az más miatt para.


Aha értem.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 04:59pm
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2011 00:18)
neked pszt, mára elég bölcs voltál

Töriből, magyarból nem. És mert csúnyán írok, nem mert buta vagyok. Az más miatt para.


nekem is sikerült 4essl abszolválni a magyart, pedig tényleg kibaszott mód rondán írok
törim is 4es lett, ott is sokat kell írni

vagy nem erről volt szó?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2011 06:06pm
VTIBO

RER1-5
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2011 06:09pm
Quote (Janou @ 26 Jun 2011 05:06)
VTIBO

RER1-5


Fáj, hogy nem kerültél fel a listára?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2011 06:23pm
amúgy ki volt ez a fasz?^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381338143815381638175001Next
Closed New Topic New Poll