d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381238133814381538165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2011 02:39pm
80%
legalább megkavarta az állóvizet
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 02:51pm
Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:09)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő  fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap


Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:14)
a topicok rég bezártak
lajo felébred
60%-om van, de nálam
a flamek kemények
az fgm szétdobálva
raffle a picsába!
suspendeltek félórára
filmezek az ágyban


Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:27)
Ricikém, ou szia mellow
álljunk össze mint két kicsi lego
na figyu már, mondom mi a szitu
te lány én meg fiú

Ez nincs átírva csak kicsit de ez inkább ilyen bónusz fun utcsó sor miatt meg bajcli kérte legyen benne mellow de nincs semmi értelems ötletem. :D


:rofl:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2011 02:57pm
Quote (A122 @ Jun 25 2011 10:39pm)
80%
legalább megkavarta az állóvizet


80% on volt

Warn: (90%)
most
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 25 2011 03:37pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 09:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő  fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap

a topicok rég bezártak
lajo felébred
60%-om van, de nálam
a flamek kemények
az fgm szétdobálva
raffle a picsába!
suspendeltek félórára
filmezek az ágyban





Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2011 03:56pm
syl szerint én vagyok a legbutább ember a subon
made my day
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2011 03:57pm
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2011 02:56)
syl szerint én vagyok a legbutább ember a subon
made my day


Hát másnak nincsen felmentése nemistudom magyarból ?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jun 25 2011 04:03pm
Quote (josheide @ Jun 25 2011 11:57pm)
Hát másnak nincsen felmentése nemistudom magyarból ?


made mi day
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2011 04:04pm
Quote (Liliomtipro @ Jun 25 2011 10:03pm)
made mi day


allyoucanit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2011 04:13pm
Quote (josheide @ Jun 25 2011 10:57pm)
Hát másnak nincsen felmentése nemistudom magyarból ?


Semmiből sincs felmentésem
learn basics
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2011 04:15pm
Quote (Vismajor @ Jun 25 2011 11:13pm)
Semmiből sincs felmentésem
learn basics


csak írásbeli töri és magyarból?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381238133814381538165001Next
Closed New Topic New Poll