Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:09)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub
Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap
Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:14)
a topicok rég bezártak
lajo felébred
60%-om van, de nálam
a flamek kemények
az fgm szétdobálva
raffle a picsába!
suspendeltek félórára
filmezek az ágyban
Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 21:27)
Ricikém, ou szia mellow
álljunk össze mint két kicsi lego
na figyu már, mondom mi a szitu
te lány én meg fiú
Ez nincs átírva csak kicsit de ez inkább ilyen bónusz fun utcsó sor miatt meg bajcli kérte legyen benne mellow de nincs semmi értelems ötletem.
