☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3810
3811
3812
3813
3814
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574826
Replies: 50000
Track Topic
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38111
Jun 25 2011 12:57pm
Quote (cowding @ 25 Jun 2011 20:50)
Boldog névnapot
hétfőn lesz neki, azt írta
Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 20:54)
Csinálj most olyat amit megbánsz majd holnap.
this. postold a meztelen segged VAGY varrass rá egy mosolygós smileyt és utána!
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#38112
Jun 25 2011 12:58pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 07:54pm)
Csinálj most olyat amit megbánsz majd holnap.
én bezzeg csak akkor spammolok ha úgy van
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38113
Jun 25 2011 12:58pm
Quote (beni @ 25 Jun 2011 20:58)
én bezzeg csak akkor spammolok ha úgy van
és általában úgy van
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#38114
Jun 25 2011 01:00pm
Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 19:58)
és általában úgy van
Lent megtalálsz a sub-ban.
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#38115
Jun 25 2011 01:01pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 09:00pm)
Lent megtalálsz a sub-ban.
Nem tudom tovább :/
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#38116
Jun 25 2011 01:01pm
Úgyis már lejárt lemez meg senki se érdekel de még 1 óra amíg lejön TF2 szal átírom mizu szövegét subosra. :c
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#38117
Jun 25 2011 01:09pm
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub
Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#38118
Jun 25 2011 01:10pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 08:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub
Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap
kicsit langyi lett, de iam ok with this
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#38119
Jun 25 2011 01:10pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 08:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub
Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#38120
Jun 25 2011 01:11pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 07:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub
Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap
8ddddd
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3810
3811
3812
3813
3814
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact