d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1381038113812381338145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 12:57pm
Quote (cowding @ 25 Jun 2011 20:50)
Boldog névnapot :)


hétfőn lesz neki, azt írta :O

Quote (ElCapitano @ 25 Jun 2011 20:54)
Csinálj most olyat amit megbánsz majd holnap. :D


this. postold a meztelen segged VAGY varrass rá egy mosolygós smileyt és utána!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 25 2011 12:58pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 07:54pm)
Csinálj most olyat amit megbánsz majd holnap. :D


én bezzeg csak akkor spammolok ha úgy van
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 12:58pm
Quote (beni @ 25 Jun 2011 20:58)
én bezzeg csak akkor spammolok ha úgy van


és általában úgy van
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 25 2011 01:00pm
Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 19:58)
és általában úgy van


Lent megtalálsz a sub-ban.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2011 01:01pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 09:00pm)
Lent megtalálsz a sub-ban.


Nem tudom tovább :/
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 25 2011 01:01pm
Úgyis már lejárt lemez meg senki se érdekel de még 1 óra amíg lejön TF2 szal átírom mizu szövegét subosra. :c
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 25 2011 01:09pm
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2011 01:10pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 08:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő  fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap


kicsit langyi lett, de iam ok with this
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 25 2011 01:10pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 08:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő  fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap


:thumbsup:
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 01:11pm
Quote (ElCapitano @ Jun 25 2011 07:09pm)
Gyűjtünk a donor starra
én meg dejv haver
na mond csak mi az ára
ha kő  fizetni kell
régóta nincs kiút
csak replies és views
nekem bejön ez a sub
nekem bejön ez a sub

Csak akkor spamolok ha úgy van
és általában úgy van
Lenn megtalálsz a subban
Mert bejön ez a topic
a sok warnos story rólad
Postoljunk most olyat
amit megbánunk majd holnap


8ddddd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1381038113812381338145001Next
Closed New Topic New Poll