d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380938103811381238134765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 24 2019 03:29pm
Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 09:53pm)
http://radium.hu/lenovo-legion-y540-ar/lenovo-legion-y540-28041.html

ezt a laptopot néztem ki magamnak, ennek jó kéne h legyen a következő 4-5 év gamingre nem?


ilyen vgaval nem vennek laptopot 4-5 evre
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 24 2019 03:35pm
Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 10:25pm)
sry de elég worldwide ember vagyok még minimum másfél évig, esélytelen h desktopot/monitort hordozgassak 3 havonta repülőgépeken

a célom h minimum 2 év meg low-mediumon fussanak a játékok stabil 60+ fpsel

jobban járnék ha egy kicsivel gyengébbet vennék és gyűjtenék desktopra?


hat vagy vennel egy kicsivel gyengebbet, meg 2 ev mulva is vennel egy kicsivel gyengebbet
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 24 2019 03:51pm
Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 10:25pm)
sry de elég worldwide ember vagyok még minimum másfél évig, esélytelen h desktopot/monitort hordozgassak 3 havonta repülőgépeken

a célom h minimum 2 év meg low-mediumon fussanak a játékok stabil 60+ fpsel

jobban járnék ha egy kicsivel gyengébbet vennék és gyűjtenék desktopra?



én meg nem láttam olyan laptopot ami terhelés alatt ne termelne akkora hőt, hogy aztán ne kezdjen el visszavenni a teljesítményből (nekem egy Lenovo y50-70 van, annak idején akarmivel hutottem megbaszhattam az anyámat)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 24 2019 04:43pm
Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 10:25pm)
sry de elég worldwide ember vagyok még minimum másfél évig, esélytelen h desktopot/monitort hordozgassak 3 havonta repülőgépeken

a célom h minimum 2 év meg low-mediumon fussanak a játékok stabil 60+ fpsel

jobban járnék ha egy kicsivel gyengébbet vennék és gyűjtenék desktopra?


Vegyel 2 desktopot 🤯
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 24 2019 04:48pm
Quote (MarcusD @ 24 Dec 2019 21:53)
http://radium.hu/lenovo-legion-y540-ar/lenovo-legion-y540-28041.html

ezt a laptopot néztem ki magamnak, ennek jó kéne h legyen a következő 4-5 év gamingre nem?


se nem razer, se nem alienware, se nem apple
termeszetesen nem jo semmire, csak arra, hogy kibasszad a kukaba
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 24 2019 05:03pm
Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 10:25pm)
sry de elég worldwide ember vagyok még minimum másfél évig, esélytelen h desktopot/monitort hordozgassak 3 havonta repülőgépeken

a célom h minimum 2 év meg low-mediumon fussanak a játékok stabil 60+ fpsel

jobban járnék ha egy kicsivel gyengébbet vennék és gyűjtenék desktopra?


hát akkor még a minimum időt valamivel huzd ki a létminimum fölött kicsivel és addig rakj félre valami gépre ami utána jo is lesz 5 évig
5 év hurcolászás töltődugogatás alapbol megbasz egy laptopot imo nemh még komolyabban akarod pörgetni egy excel + chrome kombonál

de én kurvára laptop hater vagyok _ha_ gamelésröl van szó, literally 0 az 5+ ismerősömből aki gamelni vett laptopot volt bármilyen ponton elégedett vele
nem hozta az igért teljesitményt, melegedett, megjárta 8x a szervizt, 10k forintok tisztitásra (amit en megcsinálok félévente a gépemnek negyed óra alatt) és utána is szar volt mind
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 25 2019 02:04am
Quote (cowding @ 25 Dec 2019 00:03)
hát akkor még a minimum időt valamivel huzd ki a létminimum fölött kicsivel és addig rakj félre valami gépre ami utána jo is lesz 5 évig
5 év hurcolászás töltődugogatás alapbol megbasz egy laptopot imo nemh még komolyabban akarod pörgetni egy excel + chrome kombonál

de én kurvára laptop hater vagyok _ha_ gamelésröl van szó, literally 0 az 5+ ismerősömből aki gamelni vett laptopot volt bármilyen ponton elégedett vele
nem hozta az igért teljesitményt, melegedett, megjárta 8x a szervizt, 10k forintok tisztitásra (amit en megcsinálok félévente a gépemnek negyed óra alatt) és utána is szar volt mind


ez
ha nem csak az officet akarod nyomkodni rajta, akkor szar az összes laptop úgy ahogy van, akárhogy reklámozzák
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 25 2019 04:00am
Quote (cowding @ Dec 25 2019 12:03am)
hát akkor még a minimum időt valamivel huzd ki a létminimum fölött kicsivel és addig rakj félre valami gépre ami utána jo is lesz 5 évig
5 év hurcolászás töltődugogatás alapbol megbasz egy laptopot imo nemh még komolyabban akarod pörgetni egy excel + chrome kombonál

de én kurvára laptop hater vagyok _ha_ gamelésröl van szó, literally 0 az 5+ ismerősömből aki gamelni vett laptopot volt bármilyen ponton elégedett vele
nem hozta az igért teljesitményt, melegedett, megjárta 8x a szervizt, 10k forintok tisztitásra (amit en megcsinálok félévente a gépemnek negyed óra alatt) és utána is szar volt mind


én 3 éve vettem laptopot gémelésre és teljesen megvagyok vele elégedve még mindig

Quote (Cpt_Ghost @ Dec 25 2019 09:04am)
ez
ha nem csak az officet akarod nyomkodni rajta, akkor szar az összes laptop úgy ahogy van, akárhogy reklámozzák


mondjuk arra kíváncsi lennék hogy volt-e már gamer laptopotok, mer elég vicces úgy megszakérteni hogy nemvolt személyes tapasztalatotok a dologgal. nyilván megfelelő elvárásokat kell támasztani a laptoppal szemben és nem arra számítani hogy 100%ban úgy teljesít majd mint egy desktop, és akkor nemlesz bőgés a végén


most jutott eszembe hogy 1ik volt kollegámnak a boschnál is gamer laptopja volt és ő is mondta hogy teljesen jó amikor 1x elhozta 1 business tripre

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 25 2019 04:04am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 25 2019 04:19am
Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 09:53pm)
http://radium.hu/lenovo-legion-y540-ar/lenovo-legion-y540-28041.html

ezt a laptopot néztem ki magamnak, ennek jó kéne h legyen a következő 4-5 év gamingre nem?


szerintem teljesen viable, arra figyelnék különösen hogy mennyire könnyen tisztítható a ventillátor. az enyém ha elkezd melegedni/belassulni akkor csak simán sűrített levegővel belefújok és újra úgy működik mintha új lenne.

de egyszer a ventibe beragadt 1 kis darab műanyag baszás és megakasztotta az egészet, és akkor eléggé jól jött hogy csak pár csavart kicsavartam a hátuljából és lepattintottam az egészet, és egyből hozzá lehetett férni a ventikhez. ez takarításnál is jól jöhet ha nem olyan a kialakítása hogy eleg legyen suritett levegővel megbaszkodni

volt 1 acer notebookom régenben aminél az egészet szét kellett szerelni hogy hozzaferj a ventillatorhoz, na az nagyon cancer volt es miutan 10edjere szetszedtem mar fossá voltak törve a muanyag szarok rajta mindenhol, would not recommend

Quote (MarcusD @ Dec 24 2019 10:25pm)
sry de elég worldwide ember vagyok még minimum másfél évig, esélytelen h desktopot/monitort hordozgassak 3 havonta repülőgépeken

a célom h minimum 2 év meg low-mediumon fussanak a játékok stabil 60+ fpsel

jobban járnék ha egy kicsivel gyengébbet vennék és gyűjtenék desktopra?


ilyenem van, anno 350k-ért vettem es 1x sem bántam meg mert pont azt hozta megbizhatoan amit bolddal kiemeltem

https://www.laptopszalon.hu/hp/hp-pavilion-15-bc200nh-1dm27ea-akc-laptop_26088-adatlap


mondjuk a teljes igazsághoz az is hozzátartozik hogyha bármi baja volt akkor megtudtam szerelni mert vmennyire értek hozzá, ilyen teljesen laikusoknak akiknek az egyetlen megoldása arra hogyha nem ugy mukodik vmi ahogy kéne hogy elviszik szervizbe azoknak lehet nem ideális

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 25 2019 04:46am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380938103811381238134765Next
Add Reply New Topic New Poll