d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380938103811381238135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:49am
Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 19:46)
elolvas'd

boldog névnapot, bár nem tudom mikor van

Köszi, hétfőn lesz.



Übersmat menyen pihenyen le.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:50am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 17:49)
Köszi, hétfőn lesz.



Übersmat menyen pihenyen le.


Látom reportoltál, jó úton haladsz, gz.

Afk, lol.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:52am
Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:50)
Látom reportoltál, jó úton haladsz, gz.

Afk, lol.

Jó hírem van. Nem én reportoltalak.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:54am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 05:48pm)
Y, ofc. Na menj játsz a pöcsöddel ha nemakarsz 80%-on lenni imo.


nehogymár egy magadfajta szánalmas kis buzi küldjön el, hát hova gondolsz :D
látom hiába írtam le már egyszer, nem fogtad fel, NEM ÉRDEKEL A WARN
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:54am
Miért olyankor inaktív a hunsub krémje, amikor alkoholos befolyásoltság miatt spammohatnékom van?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 25 2011 12:02pm
elment a net deltol.
le fu-
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 12:07pm
Quote (vtibor @ 25 Jun 2011 20:02)
elment a net deltol.
le fu-


I am so sorry for your loss. :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2011 12:50pm
Quote (Genthor @ Jun 25 2011 08:07pm)
I am so sorry for your loss. :(


Boldog névnapot :)
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 12:50pm
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 19:54)
Miért olyankor inaktív a hunsub krémje, amikor alkoholos befolyásoltság miatt spammohatnékom van?


nemtom :c
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 25 2011 12:54pm
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 18:54)
Miért olyankor inaktív a hunsub krémje, amikor alkoholos befolyásoltság miatt spammohatnékom van?



Csinálj most olyat amit megbánsz majd holnap. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380938103811381238135001Next
Closed New Topic New Poll