☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
380
381
382
383
384
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728560
Replies: 50000
Track Topic
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#3811
May 7 2012 12:04am
Quote (beni @ 7 May 2012 08:03)
5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális
ja, ezt a kepet valami alacsony csavo csinalhatta szerintem, nyilvan 180 alatt nem ferfi a ferfi
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#3812
May 7 2012 01:58am
Quote (beni @ May 7 2012 07:03am)
5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális
szerintem 190 körül lehet a godtier
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#3813
May 7 2012 02:01am
Quote (daneeka10 @ 7 May 2012 09:58)
szerintem 190 körül lehet a godtier
imo az már túl sok, vagy attól függ milyen csajokra nyomulsz, ha alacsonyabb vagy egy csajnál még egy magasabb de amúgy rici tier csávónak is több esélye van nálad (szerencsére i dont know that feel)
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#3814
May 7 2012 02:04am
>tfw másfél héttel tervezett időpont után, 4 nappal leadási határidó előtt ráveszed magad, hogy elkezdd megcsinálni a beadandót, erre a tantárgy honlapja, ahol a követelmények vannak nem elérhető
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#3815
May 7 2012 02:06am
Tfw Reggeli panikroham...
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#3816
May 7 2012 02:08am
Quote (beni @ May 7 2012 07:03am)
5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális
szerintem teljesen optimális
175 vagyok és már nagyon rég nem éreztem kisebbségi komplexust
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3817
May 7 2012 02:12am
Quote (jarabekg @ May 7 2012 09:08am)
szerintem teljesen optimális
175 vagyok és már nagyon rég nem éreztem kisebbségi komplexust
azért ha csinálnék ilyen képet, akkor 175 nem a húdefasza kategória lenne
csomó csaj van 170 környékén
This post was edited by beni on May 7 2012 02:12am
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3818
May 7 2012 02:14am
Quote (jarabekg @ 7 May 2012 10:08)
szerintem teljesen optimális
175 vagyok és már nagyon rég nem éreztem kisebbségi komplexust
Én egy picit nagyobb vagyok asszem nálad de nemrég jöttem rá hogy alacsony vagyok.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#3819
May 7 2012 02:26am
Quote (beni @ May 7 2012 09:12am)
azért ha csinálnék ilyen képet, akkor 175 nem a húdefasza kategória lenne
csomó csaj van 170 környékén
jha, én is örültem volna egy 185-187 centinek, de a mostani 182vel sem panaszkodhatom
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#3820
May 7 2012 02:51am
tfw beérsz a 8as zhra, faszán megírod, hazajössz, beindítod a napod, felpörögsz, aztán nincs semmi dolgod egész nap
még piálni se nagyon akarok mert este kéne gyúrni
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
380
381
382
383
384
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact