d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13803813823833845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2012 12:04am
Quote (beni @ 7 May 2012 08:03)
5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális


ja, ezt a kepet valami alacsony csavo csinalhatta szerintem, nyilvan 180 alatt nem ferfi a ferfi
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 7 2012 01:58am
Quote (beni @ May 7 2012 07:03am)
5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális


szerintem 190 körül lehet a godtier

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 7 2012 02:01am
Quote (daneeka10 @ 7 May 2012 09:58)
szerintem 190 körül lehet a godtier


imo az már túl sok, vagy attól függ milyen csajokra nyomulsz, ha alacsonyabb vagy egy csajnál még egy magasabb de amúgy rici tier csávónak is több esélye van nálad (szerencsére i dont know that feel)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 7 2012 02:04am
>tfw másfél héttel tervezett időpont után, 4 nappal leadási határidó előtt ráveszed magad, hogy elkezdd megcsinálni a beadandót, erre a tantárgy honlapja, ahol a követelmények vannak nem elérhető :thumbsup:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 7 2012 02:06am
Tfw Reggeli panikroham...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2012 02:08am
Quote (beni @ May 7 2012 07:03am)
5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális


szerintem teljesen optimális :angry:

175 vagyok és már nagyon rég nem éreztem kisebbségi komplexust
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 7 2012 02:12am
Quote (jarabekg @ May 7 2012 09:08am)
szerintem teljesen optimális  :angry:

175 vagyok és már nagyon rég nem éreztem kisebbségi komplexust


azért ha csinálnék ilyen képet, akkor 175 nem a húdefasza kategória lenne

csomó csaj van 170 környékén

This post was edited by beni on May 7 2012 02:12am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 7 2012 02:14am
Quote (jarabekg @ 7 May 2012 10:08)
szerintem teljesen optimális  :angry:

175 vagyok és már nagyon rég nem éreztem kisebbségi komplexust


Én egy picit nagyobb vagyok asszem nálad de nemrég jöttem rá hogy alacsony vagyok.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 7 2012 02:26am
Quote (beni @ May 7 2012 09:12am)
azért ha csinálnék ilyen képet, akkor 175 nem a húdefasza kategória lenne

csomó csaj van 170 környékén


jha, én is örültem volna egy 185-187 centinek, de a mostani 182vel sem panaszkodhatom
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 7 2012 02:51am
tfw beérsz a 8as zhra, faszán megírod, hazajössz, beindítod a napod, felpörögsz, aztán nincs semmi dolgod egész nap

még piálni se nagyon akarok mert este kéne gyúrni
Go Back To Magyar Topic List
Prev13803813823833845001Next
Closed New Topic New Poll