Quote (cowding @ 24 Dec 2019 22:10)
asdfgh
persze de majd ha nem fut a poe akkori megfelelője akkor kurva ggg
sry de elég worldwide ember vagyok még minimum másfél évig, esélytelen h desktopot/monitort hordozgassak 3 havonta repülőgépeken
a célom h minimum 2 év meg low-mediumon fussanak a játékok stabil 60+ fpsel
jobban járnék ha egy kicsivel gyengébbet vennék és gyűjtenék desktopra?