Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:42)
Y, én írtam hogy "ez a beszéd lackó", tényleg. Na menjél aztán gondold át te is mégegyszer.
arról volt szó, h te kötöttél bele
ezzel
Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:17)
Neked senki nem osztott lapott izomjancsi.

de pls ne legyél retardált és OLVASS el minden postot, ne csak az első 2-3 szót
/bmeg soz 4 double
This post was edited by zsansaccount on Jun 25 2011 11:48am