d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380838093810381138125001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 25 2011 11:38am
smatdown
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:38am
Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 19:28)
nem látom a banned tagot

Akkor én bizony nagy bajban vagyok, olyan embert lángoltam, aki még a megbecsült közösségünk tagja.


Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 19:35)
amíg ilyen szarházi kis nyomorékok ólálkodnak itt, akiket nem lehet elküldeni a faszba ha úgy van (és általában úgy van)
addig ez a warn csak felfelé fog menni :/

Ne pontozódj ki légyszi.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:39am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 05:37pm)
Mizumizumizu.



Senki nem provokálja, ő veszi fel az én hülyeségemet, ami alapjáraton nem rá irányul...

inb4 rezs: megint jópofizol


olvass kicsit vissza és akkor gondold ezt végig mégegyszer
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 11:41am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 19:38)
Akkor én bizony nagy bajban vagyok, olyan embert lángoltam, aki még a megbecsült közösségünk tagja.



Ne pontozódj ki légyszi.


Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 19:34)

minek iszol btw?


???
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:42am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:39)
olvass kicsit vissza és akkor gondold ezt végig mégegyszer


Y, én írtam hogy "ez a beszéd lackó", tényleg. Na menjél aztán gondold át te is mégegyszer.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:42am
Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 19:41)
???

Válaszol'd.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19835136&f=129&p=373330994
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:46am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 05:42pm)
Y, én írtam hogy "ez a beszéd lackó", tényleg. Na menjél aztán gondold át te is mégegyszer.


úristen, mennyire sötét vagy, azt sem fogod fel amit te magad írsz
én egy szót sem szóltam hozzád, aztán elkezdtél pofázni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 11:46am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 19:42)


elolvas'd

boldog névnapot, bár nem tudom mikor van
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 11:48am
Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:42)
Y, én írtam hogy "ez a beszéd lackó", tényleg. Na menjél aztán gondold át te is mégegyszer.


arról volt szó, h te kötöttél bele

ezzel

Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:17)
Neked senki nem osztott lapott izomjancsi. :(


de pls ne legyél retardált és OLVASS el minden postot, ne csak az első 2-3 szót


/bmeg soz 4 double

This post was edited by zsansaccount on Jun 25 2011 11:48am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:48am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:46)
úristen, mennyire sötét vagy, azt sem fogod fel amit te magad írsz
én egy szót sem szóltam hozzád, aztán elkezdtél pofázni


Y, ofc. Na menj játsz a pöcsöddel ha nemakarsz 80%-on lenni imo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380838093810381138125001Next
Closed New Topic New Poll