d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380738083809381038114765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 323
Joined: Nov 22 2016
Gold: 20.00
Dec 20 2019 02:10pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 20 2019 09:07pm)
dihep baratom segit szivesen, irj ra


jézus még játszik ? bátyjámmal játszott kb 12 éve :D
Member
Posts: 323
Joined: Nov 22 2016
Gold: 20.00
Dec 20 2019 02:10pm
Quote (FaceOfInsanity @ Dec 20 2019 09:07pm)
zsozsoka :DDDDDDDDDDDD


adjál fg-t ne tegezz :D
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 20 2019 02:12pm
Quote (zsozso0415 @ Dec 20 2019 09:10pm)
adjál fg-t ne tegezz :D


Ezuton szeretnem veletek kozolni illetve ismertetni,
hogy en nem jottem vissza Diablo II -re,
hanem nosztalgia felekeppen elemeztem azt hogy miben is eltem anno tobb even keresztul.
A vegkovetkeztetes igen csak negativ amit vegkovetkeztetes kepen levontam.

A topicban olyan kerdesekre szeretnek valaszolni illetve felelni oszinten,
amire egyesek mindig is kivancsiak voltak,
mint peldaul mit hogy is csinaltam,
hogyan tortem fel masokat,
hogyan jutottam be masok accountjaba,
hogyan cuccoltam le charactereket ingame,
hogyan tettem tonkre szamitogepeket a tavolbol,
hogyan iranyitottam tavoli szamitogepeket (pl: atvenni az eger feletti controlt).
hogyan ertem el hogy egy weblap parnapon at elerhetetlen legyen,
vagy akar modositottam a tartalmat,
illetve hogyan jutottam be masok webalapu e-mail fiokjaba (pl: freemail.hu, citromail.hu, gmail.com, stb)
vagy akar egyeb webalapu accountjaikba (pl: myVip, IwIw, stb)
illetve a celpont msn-jebe, skype-jaba, (m)Irc-jere.
es vegul de nem utolso sorban hogyan ertem el ilyen hires vagy inkabb hirhedt nevet,
vagy akar akik kivancsiak lennenek a character buildjaimra, szivesen megosztom.
Tovabba egyeb mas jellegu kerdeseket is szivesen varok.

A szovegben pirossal kiemelt reszekre,
nem nyilatkozom / nyilatkozhatok
a forum szabalyai miatt

Elore is koszonom.
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 20 2019 02:16pm
En is csak ugy kezdtem a jatekot mint barmelyikunk,
nem az volt a celom hogy "Kajnista" legyek.
Normalisan jatszottam, nem loptam, nem bantottam en senkit,
Talan olyan voltam mint ma a HUN-1 en ekezetekkel iro noobok,
Vegulis nagy nehezen osszeszedtem tisztesegesen az eq-mat a palamra,
de mint mindannyian tudjuk mindig es mindig is lesznek scammerek,
es koztuk egy olyan aki kiemelkedik kozuluk.
Abban az idoben "Raziel" volt olyan mint most "Kajnista" volt.
Szoval osszetalalkoztam Razielel aki teljesen lecuccolt.
Utana kimentem a HUN-1 re, "elsirni" hogy mi tortent, hogy Raziel, "feltört",
mit kaptam ott? Kirohogtek es elkuldtek az anyamba.
Oszinten kerdezem en ezt toletek akkor most:
En megerdemeltem akkor azt amit kaptam anno?
A valasz egyertelmuen: Nem.
Azok utan nem jatszottam egy evig, de mar akkor nagyon reg tanultam a programozast.
1 evig abbahagytam, az az idok alatt sajat hack programokat irtam,
majd visszateresemnel lett a nevem Kajnista.
Atvettem Raziel szerepet. (Raziel utan -> Kajnista)
O akkor mar nem jatszott, de megmutattam azoknak az embereknek,
hogy amikor valaki "elsirja" hogy lecuccoltak,
az tulajdonkeppen egyes szam elso szemelyben nem is olyan vicces es nevetseges,
mint ahogyan azt ok gondoltak.
Mind megerdemelte.
Na de mivan ma a Diablo2-n?
Semmi sem valtozott, lepakolnak valakit vagy elveszik valaki accountjat,
azutan az illeto kimegy HUN-1-re szinten "elsirni" hogy mi tortent,
szemmel lathatjatok hogy ilyenkor a valasz neki:
"Megerdemlted", "Mekkora 'hulye' vagy te", vagy akar ":D".
Akkor megint kerdezem en, miert is lenne hulye? MIERT?
Azert mert kezdo egy olyan jatekban amit meg alig ismer,
ellenbe masokkal akik mar 10 eve jatszanak es minden trick-et ismernek?
Miert hulyezik le az illetot, mikozben eloben meg azt se tudjak ki o,
az is lehet hogy ha Diabloban nem de eloben (irl) ert valamihez nagyon,
vagy akar egy jo szakember, csak nem informatika terren.
Akar az is elofordulhat hogy az a hulyebb aki eppen lehulyezi ot.
Kerdezem en ismet:
Miert kell egymassal ilyennek lenni?
Miert nem lehetett egy orszagnak egy megbizhato, baratsagos kort letrehozzni?
Miert nem lehetett megbizni soha a masikba? (tisztelet a kivetelnek)
Miert kell egymast folyton szidni?
Miert nem lehet egyutt "harmoniaban" egyutt jatszani?
Azert mert a legtobbjuk mind bunko hulyegyerek, aki "hatalom"ra ehezik a Diablo2-n,
es ahogy alkalma adodik elnyerni baratja bizalmat, majd pw-jet, mar le is pakolja.
A Diablo 2 lassan mar nem is jatekrol szol, hanem arrol hogy ki tudd kifele kerekedni:
"owned es owned es megint owned"
Hidjetek el, ha ezeknek az embereknek meglenne a tudasuk es lehetoseguk,
ok is megtennek, es azt is hidjetek el hogy ezek ezt mind megerdemeltek.
A masik meg hogy amugy is atkell esni mindenkinek ezen a "szukseges rossz"on Diabloban,
hogy rajojjon, errefele ritkab jar a bizalom.
Mind megerdemelte, es buszke vagyok a tetteimre akarmennyire is elitelitek,
mert en erzem hogy miert tettem.
Tudjak hogy en nem a cuccokert loptam?
Kit erdekelnek a virtualis cuccok?
Par byte es pixel a kepernyon?
Mindossze engem orommel es dopaminnal jutalmazott az agyam hogy az ilyen fajta
jatekosokkal ezt tettem.
Altalaba a sorrend:
1. Vegig mentem a Friend Listjen es vittem az osses tobbit is
2. Karaktereket lecuccoltam
3. Karaktereket toroltem
4. Accountot atkodoltam
5. Elrontottam a gepet is
A vegen pedig mar annyira hozza szoktam ehhez a szerephez,
hogy a vegen ez egyfajta oromot okozott a szamomra, mint pl masoknak a csokolada^^.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 20 2019 02:31pm
Quote (zsozso0415 @ 20 Dec 2019 21:10)
jézus még játszik ? bátyjámmal játszott kb 12 éve :D


igen, zuzza nagyon, 24/7 elegge a srac, irjal neki, tuti segit, foleg ha ismer!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 20 2019 04:52pm
Jó szar volt az sw
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 20 2019 05:21pm
Quote (rapiddani @ Dec 20 2019 11:52pm)
Jó szar volt az sw


disney
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 21 2019 02:40am
Quote (FaceOfInsanity @ 21 Dec 2019 00:21)
disney


The Mandalorian meg kurva jó, pedig az is SW / Disney
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 21 2019 03:40am
Quote (rapiddani @ 21 Dec 2019 06:52)
Jó szar volt az sw


Annyira szar azert nem volt imo, volt mar ennel szarabb sw is szerintem.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 21 2019 04:13am
Quote (Smat @ Dec 21 2019 10:40am)
Annyira szar azert nem volt imo, volt mar ennel szarabb sw is szerintem.



Ennyi eszetlen faszsag szerintem egyikben sem volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380738083809381038114765Next
Add Reply New Topic New Poll